2726
عنوان

چند بزنم؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 34 پست
از منم با نو فرقی نداره 

میدونم عزیزم خب بلاخره از تولیدش گذشته وسایل برقی استفاده ام ک نکنی از عمرش گذشته مثل ماشبن مثلا سال ۹۰ تولید شده ولی کار نکرده ارزشش با ماشین مدل ۹۹ یکی که نیست

توام یکم باید پایین تر بدی

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مارکش مارک معروفی نیس, شما از کارتون که دربیاری میشه دست دوم, حالا حتی اگه اسنفاده هم نکرده باشی, بنابراین ۶۰۰ که میگی مثلا زده تو دیوار خوب نمی ارزه, البته مارکش هم مهمه.

شما ۳۰۰ یا ۳۵۰ بزن. چون قدیمی و اینکه لیتر روغنش زیاده.

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
جدی میگی دیگه خیلی داغون زده 500یا 650 یه سر بزن به دیوار خبر نداری از قیمتا

مارک معروفی نیست خب 

کسی بخواد۵۰۰بده به این میده یه آکشو میخره 

بالاترازاین قیمت کسی تودیوارنمیخره ازت مگه به آشنایی بدی

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
2728

الان سرخ کن نو بین 1 تومن تا 5 تومنه

حتی اگر داغون تریم مارک و ارزون ترین باشه ، نصفش میشه 500 که به نظرم خوبه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!