2733
2734

جاریم خیلی خودشو به خانواده شوهرم نزدیک کرده از آشپزی بگیر تا خیاطی و آرایشگری و رانندگی و شنا و... براشون انجام میده اما ن طوری ک همه فک کنن وظیفشه طوری رفتار می‌کنه و گاهی اوقات خودشو ب ناز میزاره ک بقیه از رو نیاز انگار بهش محتاجن و همه عاشقشن جایگاه خاصی داره پیش همه البته بگم خیییلی راحته با همه شوخیای بی ربط زیاد می‌کنه در کل ارتباط عمومی قوی داره اما من اینکه شوخی می‌کنه با همه دوست ندارم اما خیلی دوست دارم جایگاه اونو داشته باشم 

ت رفتارت با مادرشوهرت اینا چطوره؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خوشم نمیاد مث جاریت باشم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738

عزیزم اعتماد بنفس جاریت باعث شده اینهمه جایگاهش محفوظ بمونه و همه روش حساب کنن همه چیز واقعا ب انرژی درونی خود ادم بستگی داره

هرکس خدا را وکیل خود قرار دهد,خدا اورا ناامید نخواهد کرد... 
عزیزم اعتماد بنفس جاریت باعث شده اینهمه جایگاهش محفوظ بمونه و همه روش حساب کنن همه چیز واقعا ب انرژی ...

آخه می‌دونی چیه از بس همه ازش نظر خاستن و بهش نیاز داشتن و ازش کمک خاستن انگار خودش باورش شده نقش پررنگی تو خانواده داره

2706