2726
عنوان

یعنی بازم سقط میشه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 64 پست
بچه ها یک سوال  من پارسال حامله بودم تا هفته ۱۰ صبر کردم اخرم قلبش تشکیل نشد و افتاد  ال ...

ببخشید ولی زر می زنن.حتما برو دکتر همه ازمایش های ایمنی و انعقادی و ازمایش اسپرم واسه شوهرت همه انجام بده خرج کنی بهتره تا خدای نکرده دومی سقط بشه.

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
علت سقطات بررسی شده؟ ازمایش دادی؟

یه سری ازمایش دادم فقط کمبود ویتامین دی داشتم ولی ازمایش ژنتیک ندادم

4 تا سقط پشت سرهم داشتم دعا کنید مامان بشم و خدا یه نی نی سالم وصالح بهم بده 99.9.9 خدا جون یه نی نی سالم و صالح میذاره تو دلم    خدا جونم ممنونم که کنجدمو گذاشتی تو دلم و ناامیدم نکردی😙😙😙 من 99.9.9 باردارشدم و خداروشکر تو 6هفته قلب نی نیم میزنه.خدا اینبار برام نگهش دار 😍😍😍 الان که 99.11.19 هست نی نی نازم 13 هفته هست و خداروشکر تو سوگرافی غربالگری همه چی اکی بود   دختر عزیزم خیلی خوش اومدی به این دنیا 1400.5.12      خدایا شکرت...  در تاریخ ۱۴۰۲.۶.۲۹ نی نی دومم هم توراهه و۱۷ هفته هستم😀😀😊😊 خدایا از لطفت ممنونم ایشالا این یکی هم صحیح و سالم و خوشگل باشه باتشکر خداجونم😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب انوکسا رو برای انعقادی میدن دکارت فک کنم سر درمیاره اتفاقا .....احتنال قوی مشول مورفولوژی دارن هم ...

نه مورفولوژیش مشکل نداشت

4 تا سقط پشت سرهم داشتم دعا کنید مامان بشم و خدا یه نی نی سالم وصالح بهم بده 99.9.9 خدا جون یه نی نی سالم و صالح میذاره تو دلم    خدا جونم ممنونم که کنجدمو گذاشتی تو دلم و ناامیدم نکردی😙😙😙 من 99.9.9 باردارشدم و خداروشکر تو 6هفته قلب نی نیم میزنه.خدا اینبار برام نگهش دار 😍😍😍 الان که 99.11.19 هست نی نی نازم 13 هفته هست و خداروشکر تو سوگرافی غربالگری همه چی اکی بود   دختر عزیزم خیلی خوش اومدی به این دنیا 1400.5.12      خدایا شکرت...  در تاریخ ۱۴۰۲.۶.۲۹ نی نی دومم هم توراهه و۱۷ هفته هستم😀😀😊😊 خدایا از لطفت ممنونم ایشالا این یکی هم صحیح و سالم و خوشگل باشه باتشکر خداجونم😘
نمیدونم خیلی میترسم ایندفعه هم همین طوری بشه؟😢 انشالله که این دفعه بتونین نی نی تون رو بغل بگیرین

قربونت برم عزیزم،شمام اگه باردار نیستی برو دکتر بگو برات ازمتیش بنویسه اینکه سخت نیست،خیالتم راحت میشه

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2728
قربونت برم عزیزم،شمام اگه باردار نیستی برو دکتر بگو برات ازمتیش بنویسه اینکه سخت نیست،خیالتم راحت می ...

نه هنوز ازمایش های اولیه رو انجام دادم خوب بود چیزی کم و زیاد نبود ،قرص فولیک اسید داد استفاده کنم و گفت دیگه جلوگیری نکنین

هذینه این ازمایش هایی که دادین چقدر هست؟

والا با دفترچه پارسال حدودا همه باهم ۱ تومن میشه اگه بیشار نشه،باز بستگی به بیمتون داره

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
بيين با اين سايزي كه جنين ٦ ميلي هست فقط با سونوي واژينال ميشه صداي قلبشو شنيد ، سونو شكمي انجام داد ...

واژینال سونو شدم .امروز جواب رو بردم پیش دکتر گفت فعلا داروهاتو استفاده کن دوهفته دیگه برو برای سونو.

من 7 هفته لکه بینی داشتم رفتم سونو هیچی نبود فقط یه ساک 5 میل بود ،10 هفته رفتم قلبش تشکیل شده بود . ...

خداروشکر 

ایشالا نی نی نازت رو صحیح و سالم به دنیا بیاری و بغلش کنی

من 7 هفته لکه بینی داشتم رفتم سونو هیچی نبود فقط یه ساک 5 میل بود ،10 هفته رفتم قلبش تشکیل شده بود . ...

شما سونوی واژینال شده بودید؟

من ۶هفته و۴روز جنین دیده نشد یه ساک خالی بود.

۸هفته و۲روز رفتم همه چی نرمال بود الانم پسرم کنارمه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706