2737
2734

من سر بچه اولم دمیترون میخوردم

الان دکترم ب۶ داده فقط

بنظرتون تاثیری داره؟

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به من ب٦ داد

ب٦ خارجي كه اصلا و ابدا پيدا نكردم

همون ايراني رو خريدم

از هفته ٩ تا ١٣ تهوع داشتم

بهتر ميشدم 

ولي خب تهوع و استفراغ بارداري واقعا متفاوته

من حس ميكردم اسيد معدم داره مري و گلو و دهنمو ميسوزونه

چقدر سخت بووووود

مليكا هستم🥰
2731
به من ب٦ داد ب٦ خارجي كه اصلا و ابدا پيدا نكردم همون ايراني رو خريدم از هفته ٩ تا ١٣ تهوع داشتم ...

بازم خوبه تا هفته ۱۳ خوب شدی

من که نه ماه درگیر بودم سر بچه اولم

عزیزم اگ میتونی قرص پرگ ایز بخر بخور،هرداروخونه ای نداره و یکم قیمتش بالاس ولی خوبیش اینه ک تعدادهم میدن،مثل آب رو آتیشه ،هنوز تو دهنته تهوعت میره،وعوارض هم نداره،جویدنیه،توی نت سرچ بزن انشالله ک نینیتو سالم بغل بگیری

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2738
عزیزم اگ میتونی قرص پرگ ایز بخر بخور،هرداروخونه ای نداره و یکم قیمتش بالاس ولی خوبیش اینه ک تعدادهم ...

وای مرسی .. لطف کردی

بدون نسخه میدن؟

بازم خوبه تا هفته ۱۳ خوب شدی من که نه ماه درگیر بودم سر بچه اولم

واي خيلي سخته خيليييييي

هر بار كه حالم بد ميشد بعدش سردرد و چشم درد ميشدم

ان شاالله شما هم خوب بشي زودتر 

متاسفانه بعضي خانوما تا ماه آخر درگيرشن

مليكا هستم🥰
وای بمیرم  ...

خدانکنه من تقریبا تودوماه8کیلو کم کردم ودکترم خیلی نگران بودمیگفت باید بری بیمارستان بستری بشی درمان طبی واست انجام بشه امامن بخاطرکرونا قبول نکردم 53کیلو بودم الان شدم45کیلو😢

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
وای مرسی .. لطف کردی بدون نسخه میدن؟

اره گلم بدون نسخه میدن واینکه قرصش شیمیایی نیست و بدون عوارضه،فقط یکم قیمتش بالاس،ولی ارزششو داره

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
خدانکنه من تقریبا تودوماه8کیلو کم کردم ودکترم خیلی نگران بودمیگفت باید بری بیمارستان بستری بشی درمان ...

آخی ....

چقدر باید اذیت شیم برای بچه دار شدن

نمیدونم چه حکمتیه ...

آخی .... چقدر باید اذیت شیم برای بچه دار شدن نمیدونم چه حکمتیه ...

آخه من حاضرم اذیت بشم امابچموسالم بغلم بگیرم امیدوارم این یکی رو مثل بچه قبلیم ازدست ندم😢

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2706