2726

مداوم استفاده کنی

ولی باعث نمیشه نزنه همیشه هر شب باید استفاده کنی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عرق بید کاسنی یخ زده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بیاد با مطالعه بالینی علت آکنه فرد مشخص شود و سپس اگر مشکل کبدی بود این عرف درصد کمی کمک به بهبود میکند اما بهترین کار این است که از درمان های چند گانه استفاده کنید.

تنها گناه ما طمع بخشش تو بود...

من استفاده میکنم ولی با سرکه و عسل

۲ واحد کاسنی+دو واحد عسل+یک واحد سرکه صنعتی+یک لیوان آب

روزی دو سه لیوان

حدودا یک ماه مداوم باید مصرف کنی تا طبعت متعادل بشه جوش نزنی

باید به جوشها بزنیم ؟

اره ولی اونطوری نیس ک بگم معجزه میکنه 

كاسني بايد با شاهتره استفاده بشه مصلح كاسني شاهتره هست يا به صورتي كه دوستمون گفتند سركنگبين كاسني تركيب سركه عسل كاسني در كل بايد بدنتون پاكسازي بشه شايد بخاطر گرماي زياد كبد هست ولي از اونور ممكنه سردي معده داشته باشيد و با خوردن كاسني به تنهايي معده تون سردتر بشه بريد تعديل مزاج تا مشكلتون ريشه اي برطرف بشه