2726

ی چیزی انگار درون منه ک منفجر نمیشه راحت شم و هی داره بیشتر و بیشتر بزرگ میشه و منو عذاب میده ...

پسرم صدا داره درک داره هر چی میگم میفهمه و متوجه میشه فقط کلام نداره 

گفتار درمانی نمیشه چون دقت و تمرکز نداره 

بازی درمانی میبردم ک کرونا تعطیلش کرد 

هرکاری بگید کردم کتاب خوندم شعر خوندم تخم بلدرچین کفتر مرغ محلی دعا نویس دکتر گفتار درمان کار درمان بردم 

گاهی بیخیالم میگم سه سالش تموم بشه حرف میزنه خیلی ها میگن 

گاهی مث الان زمین تنگه زمان تنگه دیوارا میان سمتم میشینم باهاش حرف میزنم تنهایی ک عزیز دل مادر چرا حرف نمیزنی با ما قهری ؟با ادما قهری؟مامان ناراحتت کرده داری ناز میکنی دارم میمیرم حرف بزن خواهش میکنم ... خسته شدم از بس ب مردم توصیح دادم ک دکتر بردمش راه حلی ندادن فقط دارن منو سر میدوونن 

دوماهه دیگه سه سالش تموم میشه و فقط میگه ماما همین .... دلم گرفته برام دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر دایی من تا ۴ سالگی هیچیییی نمیگفت حتی بابا مامان

الان ۸سالشه ۶متر زبون داره ماشالله

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

چ خبره تاچهارسال وقت داره هنوز. فامیل ماچهارسالگی حرف زد الان زبون داره سه متر

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘

شاید خودش دوست نداره حرف بزنه بعضی بچه ها اینطورین خواهر زاده ی من 6 سالشه تازه داره مثل آدم حرف میزنه خواهرم هم می‌ترسه که شاید لکنت داره 

میشه برام یه صلوات بفرستی مهربون؟ ❤️

ب بچه کم فشارها خودش حرف میزنه دیگ.مشکل دیگه ای ک نداره خدای نکرده؟ازلحاظ ذهنی واینا؟

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
2706