2733
2734
عنوان

جایزه مادرشوهرم برای بچه دار شدن😐😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 158 پست
عزیزم الان کی میتونه با یه حقوق خونه و ماشین و عروسی بگیره؟

نميتونه ولي خب كمك ميتونه بكنه بعضي هاشو خودش بگيره بعدشم خدارو چ ديدي تا موقع بچه هاي ما شايد امام زمان ظهور كرد☹️

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
🤣🤣 عزیزم خب دلش نوه میخواد منم خاتواده ی شلوغ خیلی دوست دارم بچه ها از سر و کول آدم برن بالا🤩 ...

باز من برعکس اصلا از شلوغی خوشم نمیاد تازه از شوهرمم همچین دل خوشی ندارم

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
بعله ولی خب فقط بخاطر 80 گرم که گیرم بشه 80 ملیون بچه بیارم وااییی بعد بچم بگه چرا منو دنیا اوردی بگ ...

نه من نگفتم اسي بياره گفتم من جاي اسي بودم مياوردم چون ما قصد داريم بياريم حالا زودتر مياريم دستبندو ميگيريم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
اسی بقیه چند تا بچه دارن جاری خواهر شوهرات؟! 

جاری ندارم ونخواهم داشت

خواهرشوهرام یکی دوتا داره یکیم هنوز تازه ازدواج کرده دانشجویه و قصد نداره

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2738
نميتونه ولي خب كمك ميتونه بكنه بعضي هاشو خودش بگيره بعدشم خدارو چ ديدي تا موقع بچه هاي ما شايد امام ...

فکر کنم پدر و مادرامون هم ازین فکرا کردن ولی میبینی که نشد، با اتکا به توانایی های خودتون بچه بیارید

وااا چقدر کوته فکره مادرشوهرت...واقعا مادرشوهرم خودم فرشته ست از وقتی بچم دنیا اومد بهم گفت همینو اوردی به بهترین نحو ممکن بزرگش کن تربیتش کن به فکر جون و روان خودت باش به فکر هیکل خودت باش،گفت چه یدونه چه ۴ تا همش یه طعم داره .برای شیرینی زندگیت اوردی پس با همین یدونه زندگیتو شیرین نگه دار و  گفت ماهایی که ۵ ۶ تا اوردیم کجای دنیارو گرفتیم جز اینکه این همه بدنمون ضعیف شد وهرروز یه بیماری اومد سراغمون...واقعا هم راست میگه ادم باهربار زایمان کلی عوارض تو بدنش ایجاد میشه😍

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
خب پس حالا زوده که بگی همین یکی واسه هفت پشتم بسه😂😂😂😂😂😂😂

نميدونم شايد هم يه روز برسه كه بگيم ولي در كل شوهرم و من هردومون بچه زياد دوست داريم من خودم خواهر ندارم هميشه به مامانم ميگم بايد يكي ديگه مياوردي نه من خواهر دارم نه بچم خاله

وااا چقدر کوته فکره مادرشوهرت...واقعا مادرشوهرم خودم فرشته ست از وقتی بچم دنیا اومد بهم گفت همینو او ...

من مادر شوهرم همينو ميگه ولي من بچه دوست دارم دو سه تا ميارم شوهرم كه ميگه خيلي دلم برات بسوزه چهارتا وگرنه پنج تا

نميدونم شايد هم يه روز برسه كه بگيم ولي در كل شوهرم و من هردومون بچه زياد دوست داريم من خودم خواهر ن ...

مهم پدر و مادره عزیزم، دعا کن خدا همیشه پدر و مادر رو بالای سر بچه نگهداره، حالا من 3تا خاله دارم ولی مادرم فوت کرده خاله هام به چه دردم میخورن؟

2706