2733
2734
سلام من شناسایی شدم خواااااهش میکنم همین الان تاپیکامو گزارش بزنین همین الااااان دوس ندارم تاپیکا ...

مگه چکار میکنی تو تاپبکات که همش دنبال حذف تاپیک و کاربری هستی؟

سلام دوستان تصمیم گرفتیم درحد توان خودمون حتی شده بخاطر خانواده هامون زیارت فاشورا بخونیم که از کرونا دور باشیم 

اگه تونستید یه سر به پست اخرم بزنیدحتی اگه نمیخونید فقط جهت پربازدیدشدنش که بقیه بخونن ممنون.

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دگ نميتونم بخرمش؟؟؟

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
سلام دوستان تصمیم گرفتیم درحد توان خودمون حتی شده بخاطر خانواده هامون زیارت فاشورا بخونیم که از کرون ...

این چه کار زشتیه میایین تو تامیک بقیه داستان درست میکنین؟ متاسفم برا همه تون بی ادبین واقعا

2738
فک کنم میشه

خب حالا چقد بالا شده؟

چجوريه؟

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
سلام دوستان تصمیم گرفتیم درحد توان خودمون حتی شده بخاطر خانواده هامون زیارت فاشورا بخونیم که از کرون ...

کارتون خیلی زشته هر کس بخواد میاد میخونه دیگه نیازی به این کارا نیس بدتر آدمو زده نکنید

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
اخه چرا؟ ۳۱۰۰شده ۱۳۸۰۰

واقعاااا

يعني برا ٣م

١٠م سود كردي؟؟

خداروشكر

خوش بحالت

خدا بركت بيشتري بده

عرضه اولیه بوده با قیمت کمی سهامش فروخته شده بود ک یه هفته همچین سودی داده  الان میتونی بخری و ...

متوجه شدم

عرضه اوليه ش كي بوده؟

2706