2733
2734

سلام دوستان تصمیم گرفتیم درحد توان خودمون حتی شده بخاطر خانواده هامون زیارت فاشورا بخونیم که از کرونا دور باشیم 

اگه تونستید یه سر به پست اخرم بزنیدحتی اگه نمیخونید فقط جهت پربازدیدشدنش که بقیه بخونن ممنون.

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تاحالامخفی نشنیدم یعنی چی؟؟؟🤔  

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2728

مخفی یعنی به ندرت و در زمان خستگی خیلی خیلی زیاد ممکنه انحراف آشکار بشه، انحراف پنهان رو خیلیا دارن اما نمی دونن حالا شما می دونی، اصلا مهم نیست

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
2738
دختر منم وقتی یه جا خیره میشه انحراف پیدا میکنه گقتن بزرگ شه خوب میشه😕شما از بچگی این مشکلو داشتین

سلام عزیزم دختر منم ب جایی خیره میشه چشمش منحرف میشه بعد پلک میزنه صاف میشه نمیدونی چقدددد حالم بده نمیدونی چقددددددد دکتر بردمش خواهش میکنم بیا باهم حرف بزنیم کارت دارم

سلام عزیزم دختر منم ب جایی خیره میشه چشمش منحرف میشه بعد پلک میزنه صاف میشه نمیدونی چقدددد حالم بده ...

سلام دختر منم انحراف مخفی داره.دختر شما خوب سد؟

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
2706