2737
2734
عنوان

منم بچه میخوام 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 83 پست
ان شاالله سال دیگه اینموقعه بچت دو سه ماهشه ...نگران نباش اصلنم استرس نداشته باش ....سونو پسرتو گذاش ...

اره 😭😭😭😭😭

همش دستاشوو تکون میداد 

الان اگ بود چهار ماهش بود 

خدا به همه که نی نی میخوان بده الهی 

صلوات بفرستين برام مادر بشم 😭😭
نه همچین چیزی نبود  خودتو نگران نکن  خدا پشت پناه خودتو بچت

ممنون عزیزم انشالله که ایندفه خدابهت ی نی نی سالم دیگه بده 😍منم بچه اولمو بعداز بدنیااومدنش ازدست دادم متاسفانع😢

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچه میخوام.... با این حساب که من بچگی کردم پارسال یکی رو سقط کردم 2ماه هست الان در اقدامم ولی نم ...

چرا سقط کردی ؟؟ 

خدا ان شاءالله زود دامنتو سبز کنه

بابا بچه میخوای چیکار دردسر نه شب خواب داری نه روز.😅😅😅😅ولی ایشالا خدا یکی شلوغشو بده بهت بعدا بگ ...

با جون و دل شلوغیشو میخوام فقط سالم باشه

2731
ان شالله سال آینده این موقع عکسش و میزاری میگی بچه ی خوشکل منو ببینید ..برات صلوات فرستادم 

الهی فداتشم ممنونم ازت 

خدا از دلت بشنوه مهربون ❤️❤️❤️

ان شاءالله هیچی نیست  من که بلد نیستم  ولی این سری که باردار بشم دکترم بگه کار کن نمیدون ...

الهی بگردم من هر ثانیه دارم دعا میکنم اتفاقی برای نی نی نیفته اون توام ادم نمیدونه تو چه وضعیتیه 

من رابطه که از اول بارداری گذاشتم کنار والا اینقدر دیدم سر این رابطه جنسی جنین سقط شده 

توکلت به خدا باشه انگار غم و تو تک تک تایپ کردنات حس میکنم ....

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
2738
انشالله که خدابهت دوباره نی نی بده توی سونو نوشته بود که جفتت لولائینگ هستش؟؟

من لولایینگ بودم

استراحت کنین و فعالیت و کارسنگین نداشته باشین. ، میره بالا

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
بی عقلی کردم بخدا پشیمونم کاش خدا منو ببخشه   .......

خدا دوس داره توبه کننده هارو 

توام توبه کن یه زنگ هم بزن به مرجع تقلیدت 

شاید باید دیه یا چیزی بدی 😭😭

خیلی ناراحتت شدم ولی غصه نخور غصه و استرس همه چیو بدتر میکنه صلوات میفرستم برات عزیزم ❤️

الهی آمین غصه نخور خواهر  فامیلای ما بچش نارس بدنیا اومد فوت شد الان ی نی نی خوشل توشکمشه خداروشکر سالمه  

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
الهی آمین غصه نخور خواهر  فامیلای ما بچش نارس بدنیا اومد فوت شد الان ی نی نی خوشل توشکمشه ...

خدا رو صد هزار مرتبه شکر 

خدایا هیچکس نبینه داغ بچشو هرچی بزرگتر سخت تر 😭

ان شاءالله هیچی نیست  من که بلد نیستم  ولی این سری که باردار بشم دکترم بگه کار کن نمیدون ...

برات صد تا صلوات میفرستم .تو هم برام دعا کن

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
من لولایینگ بودم استراحت کنین و فعالیت و کارسنگین نداشته باشین. ، میره بالا

واقعا آخه من گاهی اوقات باموتور همسرم میریم خونه مامانم خطرناک نیس؟

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2706