2737
2734
عنوان

منم بچه میخوام 😭

652 بازدید | 83 پست

من ۱۹هفته زایمان زودرس شدم ،هفته قبلش برای سونو تعیین جنسیت رفتم دکتر سونو گراف گفت جفتت پایینه استراحتو بیشتر کن دکتر خودم گفت چرت میگه نیم ساعت پیاده روی کن من احمق همش مهمونی بودم سرپا حتی خودمم ۱۵نفر مهمون راه انداختم .

این شد که ۲۲مهر ۹۸پسر قشنگم تو ۱۹هفته ۴روز از دست دادم 

هنوز اقدام جدی نکردم فقط یه ماهه که بدون ک ا ندوم رابطه داریم ماه بعد میخوام اقدام کنم ان شاءالله اگ خدا بخواد منم بچمو بغل بگیرم

صلوات بفرستين برام مادر بشم 😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالله که خدابهت دوباره نی نی بده توی سونو نوشته بود که جفتت لولائینگ هستش؟؟

نه همچین چیزی نبود 

خودتو نگران نکن 

خدا پشت پناه خودتو بچت 

بابا بچه میخوای چیکار دردسر نه شب خواب داری نه روز.😅😅😅😅ولی ایشالا خدا یکی شلوغشو بده بهت بعدا بگی عجب غلطی کردم😅😅

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
2738

عزیزدلم انشالله یه نی نی خوشگل بغل میکنی 

منم سونو nt بهم گفت جفتت قدامی سیلکولار هست دکترم گفت طبیعیه فقط کار سنگین نکن یعنی واسه منم خطرناکه ؟؟

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
انشالله عزیزم خیلی ناراحت شدم . دکترا نتونستن بچت رو نگه دارن؟

نه میگفتن خیلی هفتش کمه بدون کیسه اب (چون کیسه ابم پاره شد ) بدنش میچبه بهم  

ولی تا لحظه سقط قلبش میزد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم انشاالله خدا دوباره دامنتو سبز کنه هم شما و هم تمام مادرایی که ارزوی بچه دار شدن دارن.

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
عزیزدلم انشالله یه نی نی خوشگل بغل میکنی  منم سونو nt بهم گفت جفتت قدامی سیلکولار هست دکترم گف ...

ان شاءالله هیچی نیست 

من که بلد نیستم 

ولی این سری که باردار بشم دکترم بگه کار کن نمیدونم اشپزی کن هرچی بگه من فقط به پهلو چپ دراز میکشم 

توام اصلا ب خودت فشار نیار تا اونجا هم که میشه رابطه جنسی رو کم کن 

اصلا هم استرس نگیر 

استرس خیلی بده 

نه میگفتن خیلی هفتش کمه بدون کیسه اب (چون کیسه ابم پاره شد ) بدنش میچبه بهم   ولی تا لحظه ...

چقدر دردناک 😔😔😔شما خودت دیدیش؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706