2726
عنوان

یه جمله یه حرف ته دلتون مونده که بهش بگین غمبادکرده؟خودم مادرشوهر🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه مادرشوهرم خوبه

عالی

خوبه که ادم میزاره روتخم چشاش

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم

منم خطابم به مادر شوهر عزیزمه ...کاش حالا که خدا بهت لطف کرده بود و مادر شدی یه ذره برا تربیت بچه هات وقت میذاشتی وزن دوستی و مشورت با زن رو بهش یاد میدادی ....کاش یه ذره از درد و ناله های امروزت کم میکردی ....

و خدایی که به شدت کافیست.....🌷❤
من همه حرفامو رک میزنم😐 یه ۴ تام‌میزارم روشو میگم

امضات مثل منه،😁

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

حالم ازتون بهم می خوره خیلی نمک نشناسین تنها لطفی که بهت میتونم بکنم اینه اجازه بدم نوتو سر قبرت ببینی 

مثل اینکه خیلی دلم‌ پر بود 😁😁😁 اخه واقعا دوست دارم دیدمش بهش بگم حیف جلو چشم نمیان 

(شوهرم)

نمیبخشمت و از دلم در نمیاد ک نیومدی بریم عکس بگیریم  

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
2706