2733
2734

بیاین پست اخرم برای مریضاو این کرونا دعا کنیم

اگه هم نمیتونید بخونید بیاین تا یه چیزی بگین یا ببینید تا بقیه شاید بخونن.مرسی دوستان

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودتون عمل کردین یا کارشو دیدین چطوره؟ رد بخیه هاشو اینا تنفس

کارشو دیدم یکی از دوستامو بینیشو بسته عمل کرد بخیه نداشت اصن اون یکی هم که باز عمل کرد جای بخیه نداشت تنفس هم عالی حتی هفته بعد عمل هم خر خر نمیکردن دوستام اخه همخونه هستیم میدونم متخصص سینوسای هواییو ایناس فوق تخصص زیباییه برای همین کارش عالیه

کارشو دیدم یکی از دوستامو بینیشو بسته عمل کرد بخیه نداشت اصن اون یکی هم که باز عمل کرد جای بخیه نداش ...

چه عالی پیج اینستا نداره؟ من انقد استرس دارم چون یه دکتر که همه ازش تعریف میکردن من کارشو رو بینی دوستم دیدم رد بخیه ها دیده میشد و اصلا سوراخای بینی انقد کوچیک بود که به زور احتمالا نفس میکشید

2738
بخشایی و خانم دکتر کشاورز کارشونو دیدم خیلی خوب بودن

هم تنفسی هم از نظر زیبایی؟ هزینه شو نپرسیدین؟ راستش ما فامیلامون زیاد عمل کردن خوب شده اما انقد خودشونو میگیرن اصلا دوس ندارم بپرسم کجا عمل کردن