2726
عنوان

فولی بالغ وآزادنشدن

86 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من در حال اقدامم دیروز پری شدم دقیق سر موعدم دوره هام سی روزه س ماه دوم بود که از قرص کلوموفین استفاده میکنم و فولی 19 به بالا داشتم اما هر دوماه باردار نشدم ایا امکانش هس فولی بالغ بشه اما آزاد نشه؟ کسی تجربه داره کمکم کنه چیکار کنم

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏

شوهرت مشکل اسپرم نداره ؟؟؟

چون همیشه ک مقصر زن نیس

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هم ممکنه ازاد نشه هم ممکنه مشکل اسپرم باشه هم ممکنه نزدیکیتون تو موعدش نباشه هم میتونه اصلا اسپرم و اووسیت برخورد کنن و لقاح صورت نگیره

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
2728
شوهرت مشکل اسپرم نداره ؟؟؟ چون همیشه ک مقصر زن نیس

نه سالمه آزمایش داد

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
اگا فولی بالغ باشه آزاد میشه . اگه آزاد شد و نگرفتخ همسرت باید بررسی شه. تنبلی داری؟

مشکل تنبلی داشتم اما از عید به بعد خوب بودم و پری هام منظم شد و با دارو تحریک تخمک فولی هام بالغ شدن الان از این میترسم آزاد نشه گفتم ببینم اصلا امکانش هس نشه

هم ممکنه ازاد نشه هم ممکنه مشکل اسپرم باشه هم ممکنه نزدیکیتون تو موعدش نباشه هم میتونه اصلا اسپرم و ...

از اسپرم مطمنم و اینه از روز 8 دوره م تا 26 دوره م کاملا به طور مرتب یک شب درمیون اقدام داشتم

شوهرت سالمه؟ آمپول hcg نزدی؟

نه نزدم دکترم ننوشته برام 

خب باید میزدی تا آزاد بشه

تحت نظر دکترم اصلا دکتر برام ننوشت تا بزنم حتی نگفت سونو بده برا سایز فولی که ببینه رشد داشته یا نه من خودم رفتم سونو گرفتم اصلا فک کنم دکترم خوب نیس بخدا دیگه گیج شدم

تحت نظر دکترم اصلا دکتر برام ننوشت تا بزنم حتی نگفت سونو بده برا سایز فولی که ببینه رشد داشته یا نه ...

دکترتو عوض کن

وقتی فولی بالغ داری حتما باید بهت hcg بده تا ازاد بشه

از سلامت شوهرتم مطمئن شو

از اسپرم مطمنم و اینه از روز 8 دوره م تا 26 دوره م کاملا به طور مرتب یک شب درمیون اقدام داشتم

علت های زیادی داره

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
دکترتو عوض کن وقتی فولی بالغ داری حتما باید بهت hcg بده تا ازاد بشه از سلامت شوهرتم مطمئن شو

حتما این کارو میکنم ممنون