2726
عنوان

میشه فیلم ترسناک بهم معرفی کنید

82 بازدید | 14 پست

سلام خانما. فیلم ترسناک از حیوونا باشه بیشتر دوست دارم. لطفا کمی خلاصه هم توضیح بدین موضوعش چیه. میام نگاه میکنم. 

لطفا ی صلوات بفرستین هدیه ب امام زمان❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میبینی فیلم ترسناک روت تاثیر بد نمیذاره؟

یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه...بعد دوستت نداشته باشه...بعد دوباره دوستت داشته باشه...یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...دوستت داشته باشه...و بعد دیگه هیچ وقت دوستت نداشته باشه

البته از حیوونا نیستن 

فیلم ترسناک زیاد میبینم ولی این دوتا جالبن

اولیه ۷ یا ۶ فیلم سینماییه در مورد یه قبیله آدمخوار توی جنگله که به نحوی هر کس جلوشونه به فجیع ترین شکل ممکن میکشن

آنابلم که درمورد یه عروسک نفرین شده اس که قربانیهاشو تا مرز روانی شدن میبره

عکاس

خیلی ترسناکه

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 

حیوونی که زیاد نیی ولی مکان ارام.مترسک.تپه ها چشم دارن.خانه ی موومی.پیچ فرعی.احضار ۳تاش قشنگه.انابل یوی اخریش بچه های یتیم خونه ان جذابه.رییینگ که دیگه خدای وحشته.بیگاانه.خدای وحشت.بقیم یادم نییست

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2706