2737
2734
البته مشکل از شوهرمم هست..برا من خرج نمیکنه که بتونه برا خانوادش خرج کنه.. هرچی میخام به زور ررام م ...

قبل خریدن باهاشون صحبت نکن بخر بعد ببر نشون بده بگو قشنگن اگه قشنگ نیستن عوضشون کنم نظرتان خیلی برام مهمه ،لازمم نیست از تمام خریدات با خبر بشن ،بعدم اینکه حتما نباید شوهرت برات بخره که تو باید باتوجه به درآمد شوهرت هرماه یه مقدار پول ازش بگیری و هر چی نیاز داری بخری 

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر مادرشوهرم خوبه کاری به عروساش نداره کلا کاری به زندکی دختراش نداره سرش تو کار خودشه کلا به ...

واقعن قدر مادرشوهر خوبو باید دونست...اسپند برا خودت دود کن..این مادرا بدون ریا پسراشونو دوس دارن نه مال من که اینقد بدجنسه!!!

همسرمم همیشه از پدرمادرش طرفداری میکنه با اینکه حق با منه!!

ذاتم بدجنس نیست...ایشون حتی منو شوهرم دستمون تو دست همه حسودی میکنه...فکرمیکنه همسن منه..۶۳سالشه!!

آفرین ک آدم خوش قلبی هستی.منم مثله شما هستم هرکسی بهم بدی کنه اصلا سعی نمیکنم ک بدیشو با بدی جواب بدم.واقعا کارش اشتباهه شما زن و شوهرید چه معنی داره ک حسودی کنه.

بنده مادر یک 🙆ناز و یک 🙋‍♂️کاکل زری هستم💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2731
قبل خریدن باهاشون صحبت نکن بخر بعد ببر نشون بده بگو قشنگن اگه قشنگ نیستن عوضشون کنم نظرتان خیلی برام ...

بهم پول نمیده...برا من البته خسیسه!!

خانوادمو تو جربان گذاشتم تازه یکم بهترشده!!!

کلا ذات شوهرم درست نیست...

واقعن قدر مادرشوهر خوبو باید دونست...اسپند برا خودت دود کن..این مادرا بدون ریا پسراشونو دوس دارن نه ...

مادرشوهرم‌طفلک اینقدر خودش از طرف خانواده شوهرش اذیت شده نه خودش بگه همه میگن واسه همبن حتی به دختر و دامادا کاری نداره

میگه زندگی خودتونه 

جاری و خواهرشوهرم تو خونه مادرشوهرم دعواشون شد فحشو فحش کاری اصلا یه کلمه حرف نزد لباس پوشبید رفت بیرون بعد یکساعت با بستنی برگشت 

گفت قند خونتون افتاده بیان بستنی بخورین 

نه طرف دخترش گرفت نه عروس اون دوتا الان با هم دوست جون جونی ن 

برو خداروشکر کن ک جاری نداری😂من دوتا جاری دارم یکیشم دخترخواهر مادرشوهرمه همشون خاله ها و خواهرزاده ...

آفرین بهت👌من ب روشون نمیارم ولی همش میریزم تو خودم.

آفرین ک آدم خوش قلبی هستی.منم مثله شما هستم هرکسی بهم بدی کنه اصلا سعی نمیکنم ک بدیشو با بدی جواب بد ...

مرض داره زنیکه دیوانه...

وقتی اومدن خواستگاری گفتم وای چه زن خوبی دختر نداشته حالا چقد باهم صمیمی میشیم نمیدونستم که میخاد بشه هووم

2738
مادرشوهرم‌طفلک اینقدر خودش از طرف خانواده شوهرش اذیت شده نه خودش بگه همه میگن واسه همبن حتی به دختر ...

خوشبحالتون که مادرشوهر فهمیده ای دارید...بنظرم خانواده هایی که تعداد بچه ها بیشتره، بچه هاشون بهتر تربیت میشن و پدرمادرها بچه دوست ترن...مث پدرمادرخودم که وقتی با خانواده شوهرم مقایسه میکنم میبینم با اینکه چندتا بچه بودیم ولی بیشتر محبت واقعی دیدیم

بهم پول نمیده...برا من البته خسیسه!! خانوادمو تو جربان گذاشتم تازه یکم بهترشده!!! کلا ذات شوهرم در ...

ازونجایی که خرج خانواده اش رو میده باید همیشه یه پولی دستت  باشه هر جوری شده راضیش کن اینجوری به نفعته ، مشاوره هم کمی تو زندگی تون تاثیر میزاره ، به حسادت های مادر شوهرت هم اهمیت نده خودت کم تر حرص میخوری و اگه اون واقعا حسادت کرده باشه ازین که برات بی اهمیته بیشتر حرص میخوره

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 
مرض داره زنیکه دیوانه... وقتی اومدن خواستگاری گفتم وای چه زن خوبی دختر نداشته حالا چقد باهم صمیمی م ...

عزیزم شما نمیتونی اخلاقشو عوض کنی تنها راهت اینه خودتو بزنی ب بیخیالی ب نظرم چاره ای نیست.حالا من مادرشوهرم بیاد خونمون ببینه منو شوهرم پیش هم نمی شینیم و یا بهمدیگه محبت نمیکنیم ب شوخی گله ای میکنه در کل خوبه .ولی ب شدت فوضوله منم دیگه یا د گرفتم چیزی پیشش نگم.خلاصه هرکسی ی اخلاقای خاص داره ک بعضیاش خوب و بعضیاش هم بد.ب شوهرامونم بگیم تقصیره اونا هم باشه حقو ب خانوادش میده پس عزیزم سعی کن بی تفاوت باشی هرچند میدونم سخته.

ازونجایی که خرج خانواده اش رو میده باید همیشه یه پولی دستت  باشه هر جوری شده راضیش کن اینجوری ب ...

یکساله خودمو کشتم برا مشاوره..قدم نمیذاره...

بیشتر از این حرصم میگیره من با اینکه جوونم باید از هرچی دلم میخاد بگذرم بعد پدرو مادرش راحت خرید میکنن...میگه من هرچی دارم اود مال پدرمادرمه!!

تازه دیروز میگه شاید من بخام سرتاپای مامانمو طلا بگیرم تو نباید حرفی بزنی!!! زندگی من همه چیش برعکسه!!!

یکساله خودمو کشتم برا مشاوره..قدم نمیذاره... بیشتر از این حرصم میگیره من با اینکه جوونم باید از هرچ ...

دقیقا اخلاقش مثله شوهره منه .ماله من تازه بدتر هم بود ولی درستش کردم.

عزیزم شما نمیتونی اخلاقشو عوض کنی تنها راهت اینه خودتو بزنی ب بیخیالی ب نظرم چاره ای نیست.حالا من ما ...

مادرمم بهم میگه بزن بیخیالی... ولی بعضی وقتا شورشو درمیارن..منم یکم روحیه ام حساسه از بی محبتی و بی توجهی بیزارم

2706