2733
2734
عنوان

بياين بگم چي ديدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 68 پست
اره 😂 اصلا فكركنم سايزش از ٨٥ شده ٤٥ 😂

وای خدا من اون تاپیگتو دیده بودم ایشالا ک خوب بشه خواهرت😔😔

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
اره 😭 مامانم از خوشحالي اينقدر گريه كرد 😭 افتاد رو زمين سجده كرد گفت خدايا مرسي كه نزاشتي به بزرگي ...

اسی ببخشید به نظر تنها میای از لحاظ روحی .از حرفات وتاپیکات معلومه غصه داری و تنهایی به نظرم بیشتر علائمت از همیناست ولی فکر نکنم علائمت بدتر ازین بشه .

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی ببخشید به نظر تنها میای از لحاظ روحی .از حرفات وتاپیکات معلومه غصه داری و تنهایی به نظرم بیشتر ع ...

اره خيلي تنهام. با برادر كه نميشه حرف زد. پدر و مادر هم كه نميشه غصه هاتو واسشون بگي ناراحت ميشن. شوهرمم كه گاوه كلا كه خيلي وقتا نيستو سر كاره ولي وقتيم مياد هم خسته هست 

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
2728
اره خيلي تنهام. با برادر كه نميشه حرف زد. پدر و مادر هم كه نميشه غصه هاتو واسشون بگي ناراحت ميشن. شو ...

آخی عزیزم 😔.نمیدونی چقدر خوشحالم ازینکه حال خواهرت بهتر شده .انشالله زود تر خوب بشه و روزای قشنگی کنار هم داشته باشین

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
علایم خواهرت چی بود که رفت بیمارستان  چقدر ریه اس درگیر شده بود؟  آزمایش خونش مثبت بود ی ...

علايم خاهرم نب لرز سرفه- ازمايش خون و كشت حلق و بيني و سي تي مثبت. سه چهارم ريه هاش درگير بود 

2738

اللهم اشف کل مریض...

...

از دفتر پیشخوان دولت قسمت عکسدار کردن شناسنامه می آیم.

متاسفانه گاهی ملت اسیر و قربانی برنامه ریزی های غلط دولت میشود..

چند روزیست که اسیر و سرگردان به این دفتر به آن دفتر میروم.

آن هم با اسنپ.. صرفنظر از هزینه ، فقط اوج ناامیدی ست که برای فرد می ماند، من بهر دفتر پیشخوانی مراجعه کردم در کمال تاسف مردان و زنانی در تجمعات فشرده ، مدارک بدست و شماره بدست در کنار هم دیدم.. در کنار هم که چه عرض کنم ، در منتهی علیه حلق همدیگر!!!

بدون هیچ نظم و قاعده ای.

سوال پرسیدم درباره ی چگونگی پذیرش شدن،

و جواب شنیدم ساعت ۱۲ شب باید بیایید اسم و مشخصاتتون رو وارد کنید که فردا صبحش پذیرش شوید ..

جمعیت موج میزد و مردم قربانیان همیشگی بی برنامگی های دولت هستند ..

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
علايم خاهرم نب لرز سرفه- ازمايش خون و كشت حلق و بيني و سي تي مثبت. سه چهارم ريه هاش درگير بود 

آخی عزیز دلم 

الهی بگردم 

ایشالا زودتر خوب بشه 

عزیزم بعد از چند روز از بروز علایم سی تی اسکن شد و ازمایش خون داد 

من شوهرم پنج شنبه حالش بد شد  پری روز اسکن گرفتیم و ازمایش خون داد 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
آخی عزیز دلم  الهی بگردم  ایشالا زودتر خوب بشه  عزیزم بعد از چند روز از بروز علایم ...

خاهرم اسفند گرفته بود و تنگي نفسو سرفه كه از عوارض كرونا بود روش مونده بود. ما نفهميدم دقيقا كي شروع شد؟! علايم كرونا با عوارضش قاطي شد. ولي چندين روز دماي بدنش ٣٧.٥ بود بعد ٣ روز هم شد ٣٩ بعدش رفتيم گرفتيم 

خدا نگهدار همه خانواده ها باشه. 😔❤️

خدا شفاش بده ان شاءالله.برادر دسته گل منم گرفته هیچ کسم نمیتونه بره ببینتش نمیدونم اصلا حالش چطوریه میگه خوبم ولی میخواد نگران نشیم.خدا نیاره برای هیچکس ای خدا

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
2706