2726
عنوان

بارداری

148 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من اخرین پریودم ۱۰ خرداد بود امروز ۱۶ تیر هست 

میخواستم بدونم الان چند هفته باردارم ؟ 

الان تو سونو ساک حاملگی مشخص میشه؟ من فردا اولین سونوم هست باید بدم میشه کمکم کنید 

آره ساک مشخص میشه

۳۷ روز

۵ هفته و ۲ روز

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا ۵هفته ای

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

چرا انقد زود سونو میدید ب خودتون استرس میدین .من اخرین پربودم ۳۰ اردیبهش بود .دکتر برا ۲۴تیر برام سونو نوشته .میترسم ک زود باشه .بعد انقد زود ک هم سونو زیادی خوب نیس هم استرس میگیری

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
چرا انقد زود سونو میدید ب خودتون استرس میدین .من اخرین پربودم ۳۰ اردیبهش بود .دکتر برا ۲۴تیر برام سو ...

من چون یه بارداری خارج از رحم  داشتم دکتر برای همین برام زودتر نوشت

من چون یه بارداری خارج از رحم  داشتم دکتر برای همین برام زودتر نوشت

ایشالا ک بارداری سالمو خوبیه ..ولی من با زود رفتن مخالفم خودم .بخاطر استرسو عذابش

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
مگه چی میشه زودتر بری عذاب چی؟؟ 

منظورم اینه ک زودتر بری ی وقت دیده نشه و اینا منظورمه .

بارداری اولم ب حساب خودم ۵ هفته بودن رفتم از هول .گف اصلا هیچی دیده نمیشه اصلا باردار نیستین.یک هفته بعدش رفتم صدای قلبشم گذاشت ک ۶ هفته و ۵ روز بودم ..

از این میگم ک استرس میدن دکترا

2706