2733
2734

سلام دوستان

من چهار پنج روزه عمل کردم الان دو روزه تامپون رو برام درآورده ولی حس میکنم بینیم بسته است، نمیتونم نفس بکشم، طبیعیه؟ بعدا برطرف میشه؟ دو سه ساعت یه بار شستشو هم میدم

و اینکه یه بوی بدی گاهی حس میکنم تو بینیم، شما هم این تجربه رو داشتید؟

احمق هم خودتی مطمعن باش عروست تو رو میبره میزاره سالمندان این مطمعن باش چون تاوقتی زنایی مثل تو از زنهای بیشعوری که بین مادر ومادر شوهر فرق میزارن وضع ما اینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احمق هم خودتی مطمعن باش عروست تو رو میبره میزاره سالمندان این مطمعن باش چون تاوقتی زنایی مثل تو از ز ...

چی شده😧😧😧

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2738

اره عزیزم طبیعیه من تا وقتی اتل بود رو بینیم نمی‌تونستم نفس بکشم الانم که برداشته بازم به سختیه باید حداقل یک ماه بگذره بوی خونم من نداشتم ولی خیلیا دارن و طبیعیه

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩
چرت وپرت نبود خانمی به مادر شوهرش میگفت احمق اینم دفاع میکرد تاپیکو قفل کرد نخاستم بی نصیب باشه😚

😂😂😂😂

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706