2726

یه کلینیک بزرگه تو تهران  مال ناجا. میترسم برم به شوهرم هم گفتم میگه وسایل هرکس جداست باید بخری برو

نمیدونم چرا میترسم چون هرکسی میره سرباز نظامی....

چیکار کنم

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما مراعات کن نمیگیری

ماسک و دستکش میپوشم . وسایلشم شوهرم میگه جدا میفروشن اونجا . دیگه خوبه؟؟ اخه دکتر دستاشو چی 

ولی زنگ زدم گفت با رعایت پروتوکل های بهداشتی .

منم میخوام باردار بشم به خاطر اون میخوام برم برا دندونم چون یکیش خالی شده درد میکنه میدونم تو بارداری امونمو میبره

امید زندگیم دوقلوهام😍 
ماسک و دستکش میپوشم . وسایلشم شوهرم میگه جدا میفروشن اونجا . دیگه خوبه؟؟ اخه دکتر دستاشو چی  و ...

دکتر سوادش میرسه چیکار‌کنه نگران نباشید

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
اخه خیلی گرونه . دیشب رفتم یه مرکز خصوصی ۱۴۰۰ پرکردن و عصب کشی 

اره منم همین قدر من مشکل پولشو ندارم ۳  تا از دندونام ترمیم میخواد بالایی ها یدونش هم ترمیم سطحی همرو هم میخواد روکش کنه و یکی هم عصب کشی و جرم گیری و بروساژ هم مخواد انجام بده برای کل اینا برام وقت گزاشته مجبورم برم

عزبزم خاله منم دندونپزشکه  ...تو مطبش کامل همه چیز رعایت میشه ...و همه چی ضد عفونی میشه ...نگرا ...

اره مطبا خب خوبه مطمئنه . ولی اینجا یه مرکز بزرگه میترسم رعایت نشه

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706