2737
2734

سلام بچه ها تازه فهمیدم هر چقدر هم همسرت خوب باشه به پس انداز جدا نیاز داری

دیروز من ی کاری کردم که باعث ضرر مالی شدم 

همسرم خیلی عصبانی بود من بهش گفتم از مادرم پول میگیرم خسارتو بهت میدم برداشت بهم گفت تو هیچی نداری خانوادت هیچی ندارن خیلی دلم شکست اون زحمتای منو تو زندگی ندیده و هر چی تو زندگی داریم از خودش میدونه 

درسته من ضرر زدم عمدی نبود و مال منم هست ولی اون این نکته رو نمیفهمه

انشالله حالم بهتر بشه تصمیم گرفتم دوباره کار کنم و پس انداز کنم و به این نکته توجه کنم همسرم منو شریک اموالش نمیدونه 

حتی دیگه حاضر نیستم هزار تومن ازش بگیرم 

با خودم عهد بستم از گشنگی بمیرم بهش نمیگم پول بده تا برم سر کار 

خیلی دلم گرفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا از ازدواج حالم بهم میخوره دیگه ادم مستقل بشه هیچ وقت ازدواج نکنه

چرا باید بری سر کار برا ی ادم بی درک تو خونه کار کنی کلی هم تو خونه منت بشنوی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728

ضرر زدی عصبی بوده یه چی گفته... ب دل نگیر

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2738

حرفت کاملا درسته 

من میگم زن باید شاغل باشه، ولی اگر نیست حداقل یک پس اندازی باید برای خودش داشته باشه، درسته که دادن خرجی زن وظیفه مرده، ولی برای حفظ غرور یک زن، باید حتما یک پس اندازی هر چقدر هم کوچیک برای خودش داشته باشه

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم

سلام منم خیلی دلم میخواد پس انداز کنم یکساله ازدواج کردم ولی هنوز چیزی پس انداز نکردم یعنی بلد نیستم همسرم هر ماه ی مبلغی بهم میده ولی سیاست پس انداز ندارم متاسفانه

مرگ تو درست از لحظه ای آغاز میشود که در برابر انچه مهم است سکوت میکنی...

عزیزم این نسخه خوبی نیست که بری سرکاربخطراینکه این گفته بهت. اونجوری حسابتون جوامیشه وپول من پول تومیشه. نظرمن اینه ازخودش ماهیانه بگیر جمع کن یابراخودت خرج کن یابذارکنارکه این جورمواقع بگی پس انداز کردم بفرما. ازخودش بوی به خودش نه اینکه ازبیرون واز مامانت بگیری وحرف اونارو پیش نگشی

حرفت کاملا درسته  من میگم زن باید شاغل باشه، ولی اگر نیست حداقل یک پس اندازی باید برای خودش دا ...

من ماهی یه تومن برا خودم جمع میکنم و میدمش سکه و سود میاد روش، البته شوهرم نمیدونه، مثلا میرم فروشگاه خرید میکنم، بعد پول مغازه زو ازش میگیرم

یا روزانه بهم پول تو جیبی میده، همش میشه یک یا یک و دویست و یا هشتصد، تو این حدودا 

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
2706