2733
2734

سلام . من هشت هفتمه . بعد از 5 ماه اقدام باردار شدم . 4 ساله ازدواج کردم .میخوام در کنار هم از علائممون بگیم و به هم کمک کنیم و تنها نباشیم تا استرسمون هم کمتر باشه . میشه خانومای باردار بیان و از علائماشون و اینکه بگن توی هفته چند صدای قلب جنین رو شنیدن ؟

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین

ان شاالله به سلامتی بگذرونید

من ۶ هفته ساک و جنین

۱۰ هفته جنین‌و قلبش

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما جنین و قلبش رو دیدی ؟‌هفته ی چند دیدی؟

من هفته پیش هفتم تموم شد رفتم یه جا گفت نیست و برو 10 روز دیگه بیا . شما دیدید ؟

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین
2731
ان شاالله به سلامتی بگذرونید من ۶ هفته ساک و جنین ۱۰ هفته جنین‌و قلبش

عزیزم چه خوب . ایشالله به سلامتی بگذرونی. چه علائمی داری و داشتی ؟

عزیزم چه خوب . ایشالله به سلامتی بگذرونی. چه علائمی داری و داشتی ؟

سلامت باشی 

اوایلش زیاد نبود علائم 

الان دیگه طغیان کرده داغونم ۵ روز دیگه تموم‌میشه

بدن با بدن فرق داره درگیر علائم نباشید

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
سلامت باشی  اوایلش زیاد نبود علائم  الان دیگه طغیان کرده داغونم ۵ روز دیگه تموم‌میشه بد ...

عه شما هشت هفته نیستید ؟5 روز دیگه زایمان می کنید ؟ به سلامتی . ایشالله به راحتی فارغ شی عزیزم 

عه شما هشت هفته نیستید ؟5 روز دیگه زایمان می کنید ؟ به سلامتی . ایشالله به راحتی فارغ شی عزیزم 

نه گلم

ممنون

گفتید خانومهایه باردار بگن کی رفتن برا سونومن پست گزاشتم

2738

ی هفته باهم‌تفاوت داریم.

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
ی هفته باهم‌تفاوت داریم.

آره عزیزم . شما سونو رفتید ؟ 

آره عزیزم . شما سونو رفتید ؟ 

ن هنوز دکترم برا ۲۴ برام‌نوشته ک برم. شما کی باید بری

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
ن هنوز دکترم برا ۲۴ برام‌نوشته ک برم. شما کی باید بری

منم دکترم 25 نوشته بود من هفته پیش که هفت هفتم تموم شد رفتم ساک رو دید با یه جنین ولی گفت رشد نکرده زیاد و قلب نداشت . دکترم گفت زود رفتی و برو 10 روز دیگه دوباره 

میترسم هنوز زود باشه و دیده نشه ‌.هی میگم از اون تاریخ دیرتر برم

منم دکترم 25 نوشته بود من هفته پیش که هفت هفتم تموم شد رفتم ساک رو دید با یه جنین ولی گفت رشد نکرده ...

خب چرا ۲۵ نوشته زودتر رفتی ؟

میترسم هنوز زود باشه و دیده نشه ‌.هی میگم از اون تاریخ دیرتر برم

منم میخواستم دیرتر برم ولی وسوسه شدم و رفتم و خورد توی ذوقم . تازه نمیدونستم هر سونوگرافی ای نباید برم و رفتم . قلبم وقتی بهم این حرفا رو زد اومد توی دهنم . ولی همه میگن زود رفتی . برام دعا کن 

2706