2726
عنوان

ازدواج دختر چند سالگی باشه خوبه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2890 بازدید | 106 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هروقت پخته وعاقل باشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728

وای چقد حس خوبیه که یه دختر بزرگ داری😍😍😍

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

بزارید درسشو بخونه مستقل شه

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
خدا کنه ادم خوبی گیرش بیاد ،ما ازارمون به کسی نرسیده  دخترم پاکه پاکه برعکس خیلی دخترای دیگه ک ...

ان شاء الله خوشبخت میشه عزیزم توکلت به خدا باشه

فقط از من به تو نصیحت اخلاق و ایمان وخانواده رو الویت اصلی قرار بدین بعد چیزای مادی و ظاهری

من نظرم روی ۲۵سال به بعد هست  ۲۵سنی‌هست آدم به پختگی میرسه  درسش در حد لیسانس تموم شده و ...

خودشم اشتغال و استقلا رو خیلی دوست داره الانم هم چند ماهه میره شرکت کار یاد میگیره و براشون کار انجام میده

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

۲۲ ۲۴ به بعد

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

از ۲۰ به بعد اجازه بده خواستگار ها بیان از ۲۴ به بعد هم تا ۲۶ شوهرش بده یعنی دیگه ۲۶ ساله بود یه خانم متاهل باشه 

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2706