2726
عنوان

بنظرتون ممکنه باردار باشم؟!

131 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها  من عکس رنگی  رحم دادم این ماه  بعد از عکس  تا ۱۸ پریودیم یک شب  در میون رابطه داشتیم من پریودیم ۳۵ روزه س  الان ک ۲۲ پریودیم هستم ببخشید میرم دستشویی روی  دستمال خیلی  کم لک میبینم زیر دلمم درد میکنه سه روزه دردش  کمتر از درد پریودیه بنظرتون دلیلش  چیه ممکنه باردار باشم ؟یا اینکه میخوام پریود شم؟!!اها دیشبم یه لرز خیلی  شدید داشتم فقط  لرز بود تب  نداشتم 

امام حسین من ک روسیاهم شما از خدا بخواه بهم بچه بده و مامان بشم 😢🖤😔السلام و علیک یا ابا عبدالله الحسین

معلوم‌نیست شاید برا عکس باشه فعلا صبر کن تا موعدت

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

علایم دیگ چی؟؟

تیرگی هاله سینه درد سینه کمر درد؟؟

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دکتر من گفت بعد از عکس رنگی ممکن خیلی کم لک ببینی و اینکه نباید اون ماه اقدام کنم برا بارداری از ماه بعدش باید اقدام کنم دکتر شما بهتون نگفت 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
علایم دیگ چی؟؟ تیرگی هاله سینه درد سینه کمر درد؟؟

کمردرد هم دارم نه هاله ندارم 

امام حسین من ک روسیاهم شما از خدا بخواه بهم بچه بده و مامان بشم 😢🖤😔السلام و علیک یا ابا عبدالله الحسین
لك بيني شما واسه عكس رنگي هست

یازده پریودی  عکس رنگی  دادم  الان ۲۳  پریودی  هسم ینی   بعد چند روز  ممکنه مجدد بخاطر عکس رنگی  لک ببینم ؟!

کمردرد هم دارم نه هاله ندارم 

احتمالشم هس باردار باشی بعد از عکس رنگی چون لوله ها باز میشن خیلی احتمال بارداری زیاد میشه 

۵ ۶ روز بعد از موعد پریودیت بی بی بزن معلوم میشه

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
دکتر من گفت بعد از عکس رنگی ممکن خیلی کم لک ببینی و اینکه نباید اون ماه اقدام کنم برا بارداری از ماه ...

نه بهم نگفت ک اقدام نکن منم بعد عکس رنگی لک دیدم تا دو روز بعدشم همینطور بودم ولی  خوب شدم 

احتمالشم هس باردار باشی بعد از عکس رنگی چون لوله ها باز میشن خیلی احتمال بارداری زیاد میشه  ۵ ...

مرسی  عزیزم ان شاءالله ک باشم 

نه بهم نگفت ک اقدام نکن منم بعد عکس رنگی لک دیدم تا دو روز بعدشم همینطور بودم ولی  خوب شدم  ...

به من اینجوری گفت انشاالله که لک لانه گزینی باشه و مامان بشی 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

برای مطمئن شدن باید تا روز موعد پریودت صبر کنی، استرس هم نداشته باش، استرس همه چی رو خراب میکنه، بارداری رو هم همینطور.

من برای هر دو بارداریم چند ماه منتظر بودم، و حساب کتاب و زمان و روز شماری و ...، نمیشد، دقیقا همون ماهی که کاری پیش میومد یا دیگه حوصله م سر می‌رفت ولش میکردم باردار میشدم.

عجله نکن، به خدا توکل کن.

الحمدلله رب العالمین علی کل نعمه
برای مطمئن شدن باید تا روز موعد پریودت صبر کنی، استرس هم نداشته باش، استرس همه چی رو خراب میکنه، بار ...

مرسی  عزیزم ممنون چشم