2703
2553
عنوان

زشته به دکتر بگم لطفا دستتونو اول الکل بزنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اخه میپره زود الکل

همون دستکش بده بهترین کار

بابعضی ازدوستان ک دعوامیکنی تازه میفهمی چقدردشمن بودن😉😄هرکسی لیاقت خودشو خودش تعیین میکنه💝بعضیام انقدرخودشونو میگیرن ک میترسم ول کنه همه خفه شیم😆😆
2714
دستش میکنه؟

بهترازاسترسه باید بکنه 

بابعضی ازدوستان ک دعوامیکنی تازه میفهمی چقدردشمن بودن😉😄هرکسی لیاقت خودشو خودش تعیین میکنه💝بعضیام انقدرخودشونو میگیرن ک میترسم ول کنه همه خفه شیم😆😆

بعضی دکترها خیلی بیشعورن....‌چند ماه پیش برای درمان گلمژه چشمم رفتم چشم پزشکی. تونگو دست و وسیله دکتر الوده بوده عفونت ویروسی به‌چشمم منتقل کرد... تا یه ماه درگیرش بودم...درد و عفونت شدید.. شانس اوردم کور نشدم...

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
اگه نکرده بود چی؟میخواد دست بزنه به چشم پسرم میخوام مطمئن شم 

نیاز نیست دیگه دکتر بری

من نشون دادم برات

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒