2703
2553
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 7635 بازدید | 289 پست
واقعا همه خانوما بگین چه دلیلی داشت خوشیای خونه بابا رو ول کردیم اومدیم تو دردسر و بدبختی 😑

احمق بودیم  البته من شوهرم خوبه اخلاقش ولی بحثاییم پیش میاد گاهی اوقات.اما من خوبیارو نمیبینم فقط بحثارو میبینم که حوصله ندارم میگم مجرد بودم بهتر بود  

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
اون آدمه بی مسئولیتیه ولی من جوری تربیت شدم خانوادم منو اینطور تربیت کردن ک من در قبال این بچه مسئول ...

پس شاهیکا با این اوصاف نمیتونی از بچت دست بکشی

دوستم داری رابطت با شوهرت دوستانه باشه 

خانوادتم که حمایتت نمیکنن

با بچه کوجیکم کار کردن سخته

پس ببین با یه روان شناس یا روان پزشک هما هنگ کن طبق گفته های اون برو جلو وشوهرت رو برگردون به زندگیت 

وباهاش ادامه بده

چون اگر تو بری شوهرت میره با اون زن ازدواج میکنه ویادیم از تو نمیکنه 

تو هم جوونی بالاخره ازدواج میکنی

فقط این وسط بچه هات سرگردون میشن وهرکدوم دوتا مامان ودوتا بابا دارن 

وهمیشه خودشون رو با بچه هاییکه مامان باباشون باهمن مقایسه میکنن وداغون میشن

حالا فکر کن شوهرت از اون زنه بچه دارشه وزنه بین بچه ها فرق بزاره اونوقت چی

یاخودت ازدواج کنی بچه دارشی 

واون اقا بین بچه تو وخودش فرق بزاره اونوقت تکلیف چیه ؟

پس بشین تکلیفت رو با خودت روشن کن

دخترم ۳ ماهشه  به خدا خیلی جدی باهاش حرف زدم گفت مگه از جونت سیر شدی

خیلی عذر میخوام اون یکیرو میخواد با خیال راحت دخترشو بزرگ کنه و ب تو بگه هری بعد بزرگ شدنش 

بچه تو بردار برو کارای طلاقتو بکن بچه هم تا هفت سالگیش مال توءه بعد اونم نمیتونه ک کامل از تو بگیره ملاقات میده دادگاه 

ببین من هیچ کسو تو این سایت ب طلاق تشویق نکردم جز تو شرایط تو اصن جای فکر نداره زن ک داره انقدر وقیحه ک همه میدونن و میاد راجع بهش درباره اش حرف میزنه 😐😐من بودم یا تو خواب خفش میکردم یا قرص خورش میکردم مردک یابو 

2706