2733
2734
عنوان

حالم خوبه یه لحظه بیاین

220 بازدید | 18 پست

چیه تعجب کردی😁😁

اره حالم خوبه😊،دیدی چقد تاپیک چرا دلم گرفته خانوما یه لحظه بیان زیاد شده😐

منم الان حالم بیخود و بی جهت خوبه،😇اومدم جای انرژی منفی بهتون انرژی مثبت بدم🤩

غم و غصه الکی نخورین دنیا دو روزه شاد باشین دوستان،از چیزای کوچیک از هیچی برا خودتون حس و حال خوش بسازین😘

نرین خلاف شرع کنین بگین دنیا دو روزه ها اونو نمیگم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدارو شکر

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

منم امشب خیلی خوشحالم خیلی از شب عروسیم بیشتر😍بیاین خوشحالیمو با شمام تقسیم کنم😍امشب بی بی زدم مثبت شد کلی حرف قشنگ از شوهرم شنیدم 

روزی همتون ایشالا🌸دعا کنید برام اتفاقی برام نیفته تو این مدت

2738
منم امشب خیلی خوشحالم خیلی از شب عروسیم بیشتر😍بیاین خوشحالیمو با شمام تقسیم کنم😍امشب بی بی زدم مثب ...

خداراشکر 

تبریک میگم

منم به خودم امیدوار شدم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
منم امشب خیلی خوشحالم خیلی از شب عروسیم بیشتر😍بیاین خوشحالیمو با شمام تقسیم کنم😍امشب بی بی زدم مثب ...

عزیزم این حال خوشتو خریدارم ان شاءالله خدا خودتو نی نی تو سالم و سلامت نگه داره،وای منم دلم خواست ان شاءالله  به وقتش منم این حس و تجربه کنم❤

عزیزم این حال خوشتو خریدارم ان شاءالله خدا خودتو نی نی تو سالم و سلامت نگه داره،وای منم دلم خواست ان ...

ممنووونم از دعای زیبات گل قشنگم❤ایشالا روزی خودت و همه اونایی ک ارزوی مامان شدن دارن😍

2706