2737
2734
عنوان

چیکار کنم بیایید بم بگید...

479 بازدید | 41 پست

یه دوستی دارم الان ۷ ساله باهم دوستیم پسره خیلب خوبیه خونشون کیشه هر وقت میاد سمته ما میرم میبینمش شبم پیشش موندم حرف زدیم و بازی کردیم و جدا حدا خوابیدیم خیلی دوست معمولی ایم خودشم قبول کرده اون وقتایی که میدیدمش سینگل بودم الان که رلم اومده فردا شب میگه بیا ببینمت هم دلم میخواد هم نه اگه برمم دوسپسرم نمیفهمه چون خیانت که نمیکنم اگه نرمم ناراحت میشم چون خیلی روزا باهم حرف زدیم خیلی جاها رفتیم درسته پسره ولی واقعا دوست معمولی بودیم برا هم خودشم میگه تو مثه دوستای پسرمی خیلی موندم سره دوراهی ولی میدونم آخرشم میرم میبینمش چون دلم براش تنگ شده😐🙄🙄😕😞

برو

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شب میری می مونی  پیشش به خانواده میگی  کجا میخا بری!!! من  سنم بالای ۳۰ هستش  بخدا  تنهایی تا سرخیابون میرم  خانوادم  تامیرم وبرمیگردم هزار بار زنگ میزنن احوالمو  میگیرن  

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 
2738
یه پسره ایرانی هیچ وقتتتتتتتتتتت هیچ وقتااااااا ب عنوان دوسته معمولی بهت نگاه نمیکند تامام

خیلی وقتا باهم بودیم حرکتی نکرده ولی خودشم میگه تو فقط دوستمی 

اینا دوتا بحثه جداس اصن😁

جاهارو عوض کن

تو اگ باشی دوس پسرت یه همچین حرکتی بکنه راضی هستی؟

اگ آره پس مشگلی نیست

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2706