2726

خیلیی دلم  گرفته باورم نمیشه همش ۶ماه نیس جداشدیم  دلم داره میترکه 

ما توی دوره عقد جداشدیم  و واقعا پشیمون نیستم چون واقعا بدردهم نمیخوردیم ولی دلم اینارو نمیفهمه  امروز عکس دستاشون و حلقه هاشون دیدم  دلم لرزید  باورم نمیشه   وایییی😭😭😭😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ان شااله به زودی شما هم یه ازدواج موفق میکنی و خوشبخت میشی

به خوشبختی خودت فکر کن عزیزم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
عصبی مزاج پرخاشگر دست بزن ولیییی خیلی دوسش داشتم 😔😔😔

دست بزن! گریع  میکنی!

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
 عصبی مزاج پرخاشگر دست بزن ولیییی خیلی دوسش داشتم 😔😔😔

این اولشه عزیزم عکس گذاشته مطمئن باش با این زنشم مثل شما برخورد میکنه فقط دیگه پروفایلش رو چک نکن خودت اذیت میشی 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
2706