2737
2734

یادم نیس که

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه چی بگم مال خودم نیس جررر خوردم ینی

دوست پسرم اومده میگه برق ها رفت هوا گرم بود بعد همکارم زنگ زد گف چرا برق ها رفته گفتم برق هارو ولش من نگرانم همکارش گفته نگران چی گفته الان تو این گرما تخم هامون جوجه میشن دیگه تفم نمیزارن کف دستمون جرررر خوردم ینی لنتیی

😂😂😂😂😂😂😂😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

یه بار رفتم توی مغازه پرسیدم افا این پارچه سفیده متری چنده،یارو قیمتو گف،بعد من پرسیدم بره یه پیراهن کوتاه چند متر پارچه میبره؟یارو یه نگاهی بهم انداخت گفت خانم اینا همش پارچه پرده هستن!!وای از خجالت اب شدم رفت که اینقد خنگ تشریف داشتم من 😀😀

2738

یک زنه شوهرشو میفرسته بره مرغ بخره شام درست کنه بهش خبر میدن ماشین زده به شوهرت فوت کرده حالا میخوای چه کار کنی میگه خودمم نمیدونم خیلی شوکه شدم حالا شاید ماکارونی درست کنم😂😂😂

یه بار رفتم توی مغازه پرسیدم افا این پارچه سفیده متری چنده،یارو قیمتو گف،بعد من پرسیدم بره یه پیراهن ...

خخخح قبول داری خیلی از پارچه های پرده عین پارچه لباسین

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
خخخح قبول داری خیلی از پارچه های پرده عین پارچه لباسین

دقیقا اصن معلوم نبود !بعد که سر چرخوندم دیدم کل مغازه فقط پارچه پرده هستش!بعنی پیش چند تا خانم مردم از خجالت و فلنگو بستم😄😄😄

2706