2733
2739
عنوان

این لباس قشنگه؟ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 27 پست
کو شربت جونم🤔

اگه یکی بخوا قسمت دوم نام کاربریش رو با جونم بگه باید چیکار کنه

....جونم🙈😁

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براخونه آره

واسه بیرون

برام خیلی مهمه نینی توش راحت باشه

طبق تجربه م تا الان سرهمی راحتترین لباسه

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
2728
اگه یکی بخوا قسمت دوم نام کاربریش رو با جونم بگه باید چیکار کنه ....جونم🙈😁

میگن

راحت باش فرزندم  

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
واسه بیرون برام خیلی مهمه نینی توش راحت باشه طبق تجربه م تا الان سرهمی راحتترین لباسه

😂اسمتو امضات خدایا ترکیدم

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2738
😂اسمتو امضات خدایا ترکیدم