2737
2734
عنوان

بیایین ببینین خوب گفتم به نامزدم

888 بازدید | 48 پست

سلام بچه ها.... من چندوقتی هس که با خواستگارم درارتباطم ویه جورایی خانواده ها میدونن....ماشینش فروخت و گف صبرکن ماشین بگیرم بعد بیام.... اونم بااین شرایط اقتصادی الان نمیدونم چقدطول بکشه...ما چندماه که فقط مجبوریم تلفنی درارتباط باشیم به خاطرکارش... فک میکنم به خاطر اینکه تلفن وپیامک اون حس کنارهم بودن رو نداره خیلی سرد شده رابطه و بحث میکنیم باهم سرچیزای الکی...ببینید این پیامی که فرستادم خوبه؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هرچی فرستادی خوب نیس.... تو هنوز خاستگارته نه نامزد ن چیزی. تمام تمرکزت رو بذار روی شناختش، فقط و فقط... ینی این رو لهترین فرصت بدون. ب

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
2738

متوجه شدی گل؟؟؟؟ بحث نکن باهاش ، سعی نکن قانعش کنی سعی نکنه قانعت کنه سعی نکن  تغییرش بدی ... فعلا اون باید تلاش کنه تا ب دستت بیاره. تو فقط بشناسش همین و بس.... غیر ازین کنی تشتبا کردی

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

فک کنم تاالان خوب همو شناختیم 😊نمیدونم چه تصمیمی داری و یاکی امادگیش رو داری برای شروع یه زندگی.... ولی به نظرم بهتره همینجا تموم شه این رابطه پیامکی میدونم دوتامونم خسته شدیم ازش.... به نظرم بهتره تا موقعی که دوتا مون آمادگی شروع زندگی مشترک نداشتیم دیگ ادامه ندیم

بچه ها عکس نشد بفرستم متن پیامی که فریتادم اینه

بعدم مگه نمیگی خاستگارته؟؟؟؟؟؟ پس چطو‌گفته ماشین بگیرم بیام؟؟ اگه خاستگاری کرده ک ینی اومده. اگه نیومده ک ینی خاستگاری نکرده... دوستته گفته میخام بگیرمت؟؟

2706