2726

من هنوز باردارم نیستم ولی یکی از اقواممون چند روز پیش عمل داشت سوند گذاشته بود میگفت درد کشیده خیلی...

من همیشه میگفتم سزارین میکنم اما الان ۲ دل شدم تنها بخاطر سوند😒اخه چطور میشه با اون دسشویی کرد میشه یکی که تجربه داشته بگه؟خودتو میدونین ادرار زنا پاچیدنیه😓چطوری میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیر درد نداره 

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2728

اصلا درد نداره ، منم دوبار سز شدم ، اصلا متوجه نمیشی

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

برای من خییلی دردم گرف موقع گذاشتنش

من حتی موقع سرم زدنم گریه میکردم خدا شاهده  

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

نه اصلا درد نداره

اصلا متوجه نمیشه بیحس میکنن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706