2733
2739
عنوان

برای چمدون عروس

355 بازدید | 25 پست

لباس خواب و لباس زیر چندتا بخرم؟

سر خریدای عروس و داماد چند دست بخرم؟

از خونه بابام چندتا ببرم؟ یعنی الان بخرم بذارم توی چمدونی که با خودم میبرم؟

چه رنگایی پیشنهاد میدین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بچها سشوار و اتو مو ب پای کیه؟

پسر

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده
2738
عروسیم که نیست میخوام بخرم بذارم کنار تا موقع عروسی

هر چقدر که دلت میخواد و دوست دارید با انتخاب شوهرت بخر .من نخریدم به دلم موند بعد از چندسال هنوز غصه میخورم .اگه خودتم تو خونه داری ببر اما دیگه نمیخواد با پول بابات بخری

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده
عزیزم الان شما قصد داری کی عروسی بگیری؟باتوجه به اینک کرونا تا دوسال هست؟من امشب عروسی دعوت بودم دوس ...

عزیزم بهم بگو لباس چیا بگیرم عروسی من کو تا بشه... 

هنوز خواستگاری نیومدن!

پ چرا مادر شوهرم میگ از جهازه دختره؟

مادر شوهرا اگه اجازه بدی بهشون لباسهای خودشونم میگن باید عروس از پول باباش بخره بیاره

هر چقدر که دلت میخواد و دوست دارید با انتخاب شوهرت بخر .من نخریدم به دلم موند بعد از چندسال هنوز غصه ...

پولش مهم نیست 

یا اینکه کی بخره

از جیب خودم میخرم

میخوام بدونم چطوری بگیرم و چیا بگیرم خیلی وارد نیستم در این حوزه.

چه رنگایی بخرم؟

دیجی کالا مدلاش افتضاح

خرید حضوری‌ام که الان نمیشه بیرون رفت فکرم نکنم چیزای خوبی پیدا بشه. 

عزیزم بهم بگو لباس چیا بگیرم عروسی من کو تا بشه...  هنوز خواستگاری نیومدن!

از الان داری جمع میکنی من فکر کردم عقد کردی

2706