2733
2734
عنوان

سهام عدالت

88 بازدید | 9 پست

بچه ها،من امروزفهمیدم که خواهرم واسم سهامموفروخت امروزرفتم سایت دارییموببینم دیدم نمیشه واردشم،الان متوجه شدم خواهرم موقع فروش شماره همراه خودشوزده،نوشتن که پولی نمیدن بهم چون شماره همرام به اسم خودم بایدباشه،الان نمیشه ویرایش کرد،کسی اطلاع داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی به شماره تلفن نداره، اگه شماره شبا و شماره حساب خودت رو تو سایت وارد کرده باشی میاد به حسابت، البته هر شماره ای هم که به بانک دادی باید همونو به سایت بدی چون کد تایید برا همون شماره میاد

🚬💔
2728
ربطی نداشت. منم شماره همراه به اسم خوذم نیست فروختم

به حسابتون اومده؟مطمئنین؟الان نمیشه داراییتونودیدمن واردسایتش شدم گفته بایدشماره همراه باکدملی مطابقت داشته باشه

به حسابتون اومده؟مطمئنین؟الان نمیشه داراییتونودیدمن واردسایتش شدم گفته بایدشماره همراه باکدملی مطابق ...

فعلا فقط ۱۵۰۰ برام اومده. نمیدونم داراییمو ندیدم. ولی فروختنش فعلا برام مقداری اومده

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
ربطی به شماره تلفن نداره، اگه شماره شبا و شماره حساب خودت رو تو سایت وارد کرده باشی میاد به حسابت، ا ...

الان میرم پنل سهام عدالت تاوضعیت داراییای سهام عدالتموچک کنم کدتاییدنمیادچون شماره خواهرموزده بعدکدتاییدم واسش نمیاد

2738
اوکی ممنونم من که ازهرکی پرسیدم گفته بایدشماره خودتومیدادی

شاید برای کاری دیگه باید شماره خودت باشه برای فروشش لازم نبود. موفق باشی

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!