2737
2734

چیه‌؟

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

والا میگن خوب نیستـ

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هست ولی براش پول نده تو یوتیوب سرچ کن

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌
2731

میگن همشون وابسته به چمیدونم شیطان و لوسیفر و اینا هستن یکی از کاربرا استفاده کرده بود کابوس ترسناک میدید میگفت تا دیگه گوش نکردم موزیکو اون خوابا هم تموم شدن

البته شاید اون خارجیشو خریده بود ایرانیشو نمیدونم بده یا ن

2738

چه جوریه؟چند بار باید گوش کنیم تا جواب بگیریم؟اصلا کسی نتیجه گرفته؟

لطفا اگه جواب سوالامو دادین لایکم کنین

پسر گلم👦 دختر نازم👧 مامان و بابا عاشقتونیم.❤💙میشه با دلای پاکتون برای سلامتیمون و رسیدن به آرزوهامون از ته دلتون دعا کنین؟!!🙏😇ما چهار تایی خوشبخت ترینیم😍

ولی بنظرم اثر نداره

و اینکه اگر واقعی بود که الان همه باربی بودن و مطب جراح زیبایی ها تخته

و تو اصلا متوجه نمیشی اون صوت درباره چیه اگر ئاقعا اونی نباشه که میگن و روی ذهنت اثر منفی بزاره چی؟

یوتوب مطمعن هست ساب هاش؟

نه یوتیوب مطمعن نیست چون ممکنه اون ساب رو یه نفر که طبق خصوصیات فردی خودش خریداری کرده پخشش کرده باشه و با خصوصیات شما هماهنگ نباشه و همه چیو بریزه بهم

ولی بنظرم اثر نداره و اینکه اگر واقعی بود که الان همه باربی بودن و مطب جراح زیبایی ها تخته و تو اص ...

اخه اکثرا ادامه نمیدن وسط ش خسته میشن ول میکنن اراده قوی میخاد 

ولی بنظرم اثر نداره و اینکه اگر واقعی بود که الان همه باربی بودن و مطب جراح زیبایی ها تخته و تو اص ...

به نظر منم شیوه جدید کلاهبرداریه 

آخه چجوری با یه آهنگ آدم زندگی اش عوض شه 

واقعا احمقانه است