2733
2734
عنوان

اینایی ک قرص اعصاب میخورن🤔🤔🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 90 پست
پوکساید ضد استرسه و بعد دوهفته شرطی میشه باید دوزو افزایش داد...ولی واسه استرس آنی عالیه

من كه تاثيري ازش نديدم ولي خب يه دوره خوردم

الان سرترالين و اسكازينا و كلونازپام مصرف ميكنم

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین‌ کلردیاز پوکساید و اکثرشون روی حافظه تاثر گذارن و دارو اونم داروی اعصاب بدون تجویز پزشک اصلاااا ...

عزیزم من حافظه م عالیه هیچی م نمیشه 

یه تاپیک داشتم درمورد حافظه م زدم 

کاش بودی😅😅😅😅😅😅

مرسی عزیزم  این پوکساید ک گفتی چه جوریاس  ذهنو آروم میگه ؟ تاثیر گذار هست روی ارامش اعص ...

ببين بزن تو گوگل اسمشو تا اطلاعات دقيق بگيري

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
2728
عزیزم من حافظه م عالیه هیچی م نمیشه  یه تاپیک داشتم درمورد حافظه م زدم  کاش بودی😅😅😅😅 ...

آبجیه گل من الان میدونم حافظت خوبه اگر این قرصارو بخوری به مرور زمان فراموشی میاره نکن با خودت اینکارو حیفته

2738
سرترالین خوبه 👍👍👍

سرترالين خودت مصرف كردي؟ دختر اونم روم تاثير نداره

تازه امشب كلونازپامو واسه بار اول خوردم چون هم بي اشتهام هم كم خواب

دكتر گفت كلونازپام اشتهاتم خوب مبكنه

تو ٣ هفته ٦ كيلو لاغز شدم

آبجیه گل من الان میدونم حافظت خوبه اگر این قرصارو بخوری به مرور زمان فراموشی میاره نکن با خودت اینکا ...

حافظه م داغونه خواهر 

شماره ی خونمون و یادم نمی مونه حتی .....

کلا تعطیله حافظه م 😅😅😅😅😅😅😅

استارتر يه چيزي بهت بگم حتما برو دكتر اونم دكتر درست حسابي كه حاليش باشع

چون قرصا خيلي عوارض دارن 

مثلا من قرص اعصاب بهم نسازه دهنم شل ميشه شل حرف ميزنم بعد يهو فكم قفل ميكنه زبونم ميگيره

2706