2733
2734
عنوان

دوست دختر سابق شوهرم

756 بازدید | 26 پست

دوست دختر سابق شوهرم ک دختر عموشم هست شوهرمو یک هفتس فالو کرده و تند تند از خودش عکس میزاره 

من اصلا این خانومو ندیدم چون کلا با عموهاش و عمه هاش قطع رابطس فقط میدونم این خانوم لندن زندگی میکنه 

منم به همسرم گفتم چرا فالو کردی و از این حرفا 

یه کم عصبی شدم داد کشیدم گفتم بلاکش کن و اونم بلاکش کرد منم قهر کردم اومد کلی محبت کرد گفت چیزی ک واس ۸ سال پیشه تموم شده 

نمیدونم چرا دیونع میشم اسم دختر عموش میاد اصلا دست خودم نیس نمیتونم کنترل کنم خودمو 😔😔😔😔

همش یاد این میوفتم ک یه زمانی اونو دوس داشته روانی میشم 

خدایا خودت بهم ارامش بده

و خدایی که بشدت کافیست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

باز خداروشکر دوست داره و به حرفت گوش کرده بلاکش کرده.بیخیال باش مهم الانه ک عاشق تو و زندگیشه

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏

حق داری

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
چیزی نیس ک شوهر منم با دخر عموش دوست بوده بعد الان رفت و امد داریم من با دختره دوستم مال قبلا بوده گ ...

وااااای من اگه رفت و امد داشته باشیم فکر کنم دق کنم

و خدایی که بشدت کافیست❤
2706