2726
من زیاد از این خبرها شنیدم. باور نمیکنم دیگه

شبکه ۳ گفت

یعنی دروغ میگن بنظرت

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه ول کنید دیگه هنوز واکسن تولید نشده خوده معاون وزیربهداشت امروز گفت وقتی واکسن کرونا تولید شه یکسا ...

به نظر من هر کشوری که بهش دست پیدا کنه موظفه که به تمام دنیا بده چون این ویروس جهانیه اگه حتی یه کشور آلوده باشه برای تمام کشورای دیگه هم ضرر داره

2728
من که بیمه ندارم ۷۵ میلیون😶😶😶😶

هزار نه میلیون

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
هر جور شده تهیه میکنن حتی بی پولا جونشون مهمتره  نمیشه که دیگه مفتی بزنن بلاخره برای خودشون هم ...

الان برای حفظ جون خودشون یک ماسک ساده نمیزنن با اینکه میدونن واکسنی ساخته نشده این ملت انقدر بیخیال هست که واکسن براش مهم نباشه

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
به نظر من هر کشوری که بهش دست پیدا کنه موظفه که به تمام دنیا بده چون این ویروس جهانیه اگه حتی یه کشو ...

کاش اونا هم اندازه تو عقلشون میرسید😂😂😂😂

مواظب زیبائیهاتون باشید😘
الان برای حفظ جون خودشون یک ماسک ساده نمیزنن با اینکه میدونن واکسنی ساخته نشده این ملت انقدر بیخیال ...

وقتی زندگی رو برا مردم زجر اور کردن واقن دیگه کرونا هم براشون مهم نیست .....به چه امیدی تو اینجا بگذرونن همش گرونی بدبختی مشکلات 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2706