2726
عنوان

خیانت از این واضح تر😭😭😭من امشب دق میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5579 بازدید | 230 پست
ببخشید چرا خودکشی کرد

هیچکی نمیدونع هنوز هیچکی

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله مادر خوبی برای بچش باشه. 

منم دلم‌گرفت والله بهتون حق میدم 

اصلا هم درک نمیکنم همه میگن بالاخره مرده دیگه و حق زندگی داره و ... 

اقایون خیلی بی معرفتن.مخصوصا اگه بی دست و پا و تنبل باشن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
چیش خیانته  ینی باید تا آخر عمرم عذب میموند😐 اگه اون میمرد حق ازدواج به دختر خالت نمیدادی؟؟

نگفتم تا آخر عمر هیچکس ناراحت از زن بردنش نیست همه ناراحتیم چه زود😭دل همه خونه 😭😭هیچکس از عزا در نیومده همه خون گریه میکنن دوتا جوونو باهم خاک کردیم 😭😭پسرش شاهرگش بریده شده با شیشه ماشین😭😭

2728

همین اینایی که میبینی دارن بهت میگن حق داشته 5ماه گذشته. اگه قضیه رو برعکس میگفتی و خانم شوهر کرده بود بدترین حرف ها رو نثارش میکردن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
نگفتم تا آخر عمر هیچکس ناراحت از زن بردنش نیست همه ناراحتیم چه زود😭دل همه خونه 😭😭هیچکس از عزا در ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم

حداقل شما جلوی خاله تون صبوری کنید گناه داره

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
مرد میشناسم همین اتفاق افتاده براش بعد چهلم سریع زن گرفتن براش به بهونه نگه داری از بچه اش 

همیشه یه بهونه ای دارن

حالا ننه بزرگی کسی حتما هست که یه مدت نگهش داره ها.. حالا انگار زن دومه خیلی بهتر از مادربزرگه برا بچه.  در هر دو صورت بچه تو بحران از دست دادن مادرشه

ایشالله مادر خوبی برای بچش باشه.  منم دلم‌گرفت والله بهتون حق میدم  اصلا هم درک نمیکنم ه ...

چون انسانه حق زندگی داره..نه چون مرده

من اگر این اتفاق برعکس بود،باز به دخترخالشونم حق میدادم

الحمدلله رب العالمین❤
ایشالله مادر خوبی برای بچش باشه.  منم دلم‌گرفت والله بهتون حق میدم  اصلا هم درک نمیکنم ه ...

مانترا😭😭😭بخدا قلبم داره پاره میشه اشکام بند نمیان😭بابای من یه آدم فوق بیخیالو واقع بینیه ببین چقد کارش بد بوده که بابام حرف اومده بهش گفته زنت اصلا هچی میذاشنی کفن جوونت خشک میشد😭😭

نگفتم تا آخر عمر هیچکس ناراحت از زن بردنش نیست همه ناراحتیم چه زود😭دل همه خونه 😭😭هیچکس از عزا در ...

والا من جای مرده بودم خودمو میکشتم تا فکر و خیال و عذاب وجدان منو نکشته. 

چقدر وقیحن بخدا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

شما هم سعی کنید بجای تایید حرف‌ها و ناراحتیهای خالتون با حرف‌ خالتون رو آرام کنین هر چند اعتقادتون این باشه که نباید زن میگرفته که بنده ی خدا دیگه این غصه به غم از دست دادن دخترشون اضافه نشه همراهی نکنید و با دلداری که مهم نیست تحمل نداشته براش سخت بوده کمک کنید کمتر غصه بخورن 

2706