2726
عنوان

درامدتون چقدره؟؟؟؟ خرجاتون در ماه چیاست؟ با جزییات لطفا🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 46031 بازدید | 715 پست

ما هم هر رو شاغل، ماهی یه تومن هزینه خرید خوراکی و میوه میشه، 4نفریم،از وقتی کرونا اومده ماشین استفاده نمی‌کنیم کم،  محل کار شوهرم نزدیکه، ماهی 7تومن قسط داریم، 300یا 400هم ماهیانه خریدای متفرقه 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون من میخوام از کارم دربیام 

میخوام ببینم با ماهی ۱۸۰۰ میشه از پس براومد 

اخه حقوق همسرم ۱۸۰۰ فقط. 

من خیلی کارم سخته وکلا شبکارم

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
2728

تا پیارسال همسرم ماهی ۱۵ تومن درامد داشت اما تواین اوضاع وگرونی ماهی دوتومن بزور اونم برا قسط و اجاره خونه😑😞😞

خداازباعث وبانی گرونی نگذره

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
2706