1735
1804

سلام عزیزان 

من و همسر هردو شاغلیم 

و این ماه دوباره مثل قبلا خرجامونو یادداشت کردیم 

تو دوهفته خرجمون شد یه تومن 

الان فقط صد هزار تومن داریم تا اخر ماه 

و البته بیستم به من از محل کارم بن میدن 

برا خرید مواد غذایی..... 

تاا تکون میخوری خرج میشه 

پول نگو باد هوا 

الان بقیه خرجامم میگم

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشخصات من ارزوها و اهداف من هستند بزودی به همشون میرسم. اینجا سوال زیاد میپرسم و تاپیک زیاد میزنم چون میخوام تجربه کسب کنم. عاشق رشته ی زنان هستم. دلم میخواد همه به هم خوبی کنیم. ارزوم داشتن قدرتی زیاد برای ذهنمه.

سلام سوال شخصیه عزیزم 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

تقریبا ماهی ۱۵۰ـ۲۰۰ بنزین ماشینه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشخصات من ارزوها و اهداف من هستند بزودی به همشون میرسم. اینجا سوال زیاد میپرسم و تاپیک زیاد میزنم چون میخوام تجربه کسب کنم. عاشق رشته ی زنان هستم. دلم میخواد همه به هم خوبی کنیم. ارزوم داشتن قدرتی زیاد برای ذهنمه.

لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

1805
1783

هرکی دوسداشت بگه اجباری نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تقریبا ماهی میانگین ۸ میلیون نمیدونم چیکار میکنیم اصلا پول نداریم جالبیش اینه قسطم نداریم یه ماه پیش رفتیم مسافرت ۶ میلیون خرج شد بیشترین خرجمون تو این مدت 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازنینمه 
1800

ما هم هر رو شاغل، ماهی یه تومن هزینه خرید خوراکی و میوه میشه، 4نفریم،از وقتی کرونا اومده ماشین استفاده نمی‌کنیم کم،  محل کار شوهرم نزدیکه، ماهی 7تومن قسط داریم، 300یا 400هم ماهیانه خریدای متفرقه 

چون من میخوام از کارم دربیام 

میخوام ببینم با ماهی ۱۸۰۰ میشه از پس براومد 

اخه حقوق همسرم ۱۸۰۰ فقط. 

من خیلی کارم سخته وکلا شبکارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1774