2737
2734
عنوان

بعد از پرواز فرشته هایمان بیایید با تدبیر تقدیر را تغییر دهیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19885 بازدید | 144 پست
سلام خیلی ممنونم عزیزم توروخدا دعاکن خدا فرشتمو دوباره بهم برگردونه

بخاطر همسرت زندگی کن بهش فکر نکن آروم باش من اگه پسرم میموند الان همسن دختر تو بود 15 ماهش بود خدایا خودت کمک کن

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  
بخاطر همسرت زندگی کن بهش فکر نکن آروم باش من اگه پسرم میموند الان همسن دختر تو بود 15 ماهش بود خدایا ...

پسرت چقد بود که از دستش دادین

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تواینو میگی من چی بگم؟تو دوروز دیدیش و فقط دوبار بهش شیر دادی و تازه خداروشکر یه بچه ی دیگه هم داری ...

😢😢😢😢😢😢😢😢

(( سرگذشتم از در گذشتم غمگین تر است ))                   پسرکم علی اصغرم آسمونی شده 😢😢 
پسرت چقد بود که از دستش دادین

دخترمم از دست دادم یکی تو 28 هفته یکی هم تو 30هفته مسمومیت بارداری گرفتم گلم شمام ناراحت نباش فقط سریع جاشو بیار 

2728
دخترمم از دست دادم یکی تو 28 هفته یکی هم تو 30هفته مسمومیت بارداری گرفتم گلم شمام ناراحت نباش فقط سر ...

انشالله که جای بچه هات سبز میشه

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
انشالله که جای بچه هات سبز میشه

سلام انشاا.. شمام نگران نباش خدا خیلی بزرگه خدا جای دخترتو چندتا چندتا میده 

2738
تواینو میگی من چی بگم؟تو دوروز دیدیش و فقط دوبار بهش شیر دادی و تازه خداروشکر یه بچه ی دیگه هم داری ...

وای چقد حالم بد شد...من پسرمو تو۳۵هفتگی ازدست دادم ولی نمیشه با دخترشما مقایسه کرد..انشالله که تا حالا جاش سبزشده باشه.عزیزم چرا دخترت فوت شد؟

نمیدونم کسی هنوز تو این گروه هست یا نه اما منم مینویسم تا آروم بشه این دلم .  ی دختر ۲ ساله دا ...

عزیزم میدونم این تاپیک قدیمیه ولی من شرایطم مث شماست.میخوام بدونم الان بارداری؟

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

مادرهایی که بچه از دست دادین والان دوباره یا اقدامین یا باردارین و یا هم دوباره مامان شدین بیان با | تبادل نظر نی نی سایت

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=96274869

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=107163414

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706