2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من‌ فقط یدونه‌بعدنزدیکی خوردم روزبعدش سینه هام سفت شدن ویکم دردمیکنن وبزرگترشدن بخاطراینه؟

با يدونه طوري نميشه ،فقط هميشه قرص مطمئن بخور بعضي قرصاي ضد بارداري به بعضي خانما نميسازن اگه ميدوني كه روت تاثير بدي گذاشته يا مثلا بدنت ورم كرده ديگه اونو نخور

اسی جان قرص ال دی نخور یه دکتری که جراح سینه هستش به فامیل ما گفته وحشتناکه این قرص دورازجون برای بعضیا نسازه چون هورمونش بالاست سرطان سینه میاره ببخش گفتم چون همین دکتره گفته به همه خانمای جون توصیه میکنم سمت این قرص نرن 

رفیق بی کلک فقط مادر
با يدونه طوري نميشه ،فقط هميشه قرص مطمئن بخور بعضي قرصاي ضد بارداري به بعضي خانما نميسازن اگه م ...

رفتم‌ بهداشت بهم دادفک کنم قرص اورژانسی باشه دوتادونه توش بود..الان دوروزه حالت تهوع دارم وسینه هام دردمیکنن سفت شدن 

خدایا شکرت..
خانما من مجردم یبار وقتی رفتم مشهد یبارم موقع امتحانات قرص ال دی خوردم بنظروتن ضرر داره😐😑

من واسه منظم شدن پریودم خوردم دوهفته شبا میخوردم چون گفتن بایدیه دورش کامل بشه که سه هفته هستش خب یه شب یادم رفت بخورم فرداش پاشدم خوردم اما دیگ بیفایده بود قطره قطره خونریزی داشتم چقد ترسیده بودم فک میکردم پردم پاره شده😐😑با اینکه یه هفته از پریودی قبلیم گذشته بود ترشحات قهوه ای و خیلی بدبو و حال بهم زنی داشتم که بعدا فهمیدم خون پریودی قبلی بوده که کامل خارج نشده و خشک شده الان داره خاج میشه این شکلی. شکم و لگنم درد داشت بعد از چند روز که این ترشحات داشتم باز یه هفته پریود شدم اه اه چقد حالم بد بود دیگه نخوردم قطش کردم ببخشید اگه بی پرده حرف زدم الان یسری اعتراض میکنن😐

2706