2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوابت توی همون مشخصات همسرت هست. حتی دوسه تاش هم کافیه. دقیقا به چی وابسته ای با این اوصاف 

آره میدونم خیلی دلیل دارم واسه جدایی همش میخوام بعدا یکی بهم نگه تقی به توقی خورد جدا شدی اما واقعا تقی به توقی نیست خیلی دلیل دارم و دائم فرصت دادم دیگه از رفتنم نمیرسه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
مطمئنی شوهرت نمیدونه؟  شاید بخاطر همینه بهت اعتماد نداره

شوهرم میدونه اما مال گذشته بوده تمام شده و رفته اون زن داره منم شوهر 

2728
ببین یه چی بهت بگم اینکه خیلیا میان مثلا چندین مورد بدی میشمارن و میگن بااین اوضاع نمیتونم ادامه بد ...

خسته شدم توانایی ندارم 2 سال عقد بودیم 3 سال و نیمه عروسی کردیم آخه چقدر دعوا. انگار نیمه گمشده هم نبودیم خیلی بد دهنه 

آره میدونم خیلی دلیل دارم واسه جدایی همش میخوام بعدا یکی بهم نگه تقی به توقی خورد جدا شدی اما واقعا ...

دیگران جای تو نیستن و بجای تو زندگی نمیکنن. حتی چیزهایی که گفتی فقط خودت میدونی صادقانه چقدر واقعیت داره. پس منطقی فکر کن و اولویت خودت و زندگیت هستی.  حرف دیگران همیشه و تو هر شرایطی هست حتی اگه زندگی خوبی داشته باشی حرفی برای گفتن دارن.

شوهرم میدونه اما مال گذشته بوده تمام شده و رفته اون زن داره منم شوهر 

عزیزم درسته تموم شده ولی تو ذهن شکاک شوهرت همین باعث بی اعتمادی نسبت به شما شده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عزیزم درسته تموم شده ولی تو ذهن شکاک شوهرت همین باعث بی اعتمادی نسبت به شما شده

خب هر کسی رابطه داشته قبل از ازدواج الان هیچ دختری پیدا نمیشه هیچ رابطه ای نداشته باشه 

دیگران جای تو نیستن و بجای تو زندگی نمیکنن. حتی چیزهایی که گفتی فقط خودت میدونی صادقانه چقدر واقعیت ...

همش صادقانه بود تو یادداشت‌هام واسه خودم نوشته بودم آنجا کپی کردم. محاسنش رو ببینید میارزه یا نه؟ 

2706