2733
2734

خانوما من ۴ سال پیش با یه آقایی آشنا شدم ک وضع مالیش خوب بود منم راستش به خاطر پولش رفتم سمتش و باهاش دوست شدم

بعد از چند ماه ورشکستگی عجیبی پیدا کرد و به زمین خورد و همه چیزشو از دست داد

منم ک دیگ بهش وابسته و علاقه مند شده بودم کنارش موندم و ولش نکردم گفتم خدارو خوش نمیاد

هر خواستگاری هم ک برام میومد تو این مدت به خاطر ایشون رد می کردم چون قصدمون ازدواج بود

بعد ایشون دوباره از صفر شروع کرد و شبانه روز تلاش کرد تا یه کاری رو شروع کرد

الان بعد ۴ سال یکم کارش بهتر شده تقریبا ۴_۵ تومن درآمد داره ولی خونه و سرمایه اصلا نداره هنوز

چند هفته پیش اومد خواستگاری ولی پدرم و برادرم قبول نکردن ولی وقتی دیدن من ناراحتم گفتن اگر خواستی باهاش ازدواج کنی ما خونه م برات میخریم ولی تو با این آدم خوشبخت نمی شی

یه جواب منفی موقتی بهش دادیم ک بره کارگاهشو گسترش بده بعد بیاد

و اما من تو این ۴ سال فقط استرس کشیدم الانم افسردگی شدیدی دارم به خاطر وضعیت ایشون و عصبی شدم

هرچقدرم ک گرونی بیشتر میشه بیشتر مطمئن میشم ک آینده خوبی ندارم با ایشون ولی از طرفی دلم خیلی براش میسوزه دلم نمیاد ناامیدش کنم و تو کارگاهش کار می کنم همش فکر می کنم اگ نرم تنهایی چه بلایی سر خودشو کارش میاد

از طرفی اخلاقش اینه ک خیلی صبوره برعکس من و زیاد مثه من فکرشو درگیر مشکلات نمی کنه ولی من زیر فشار دارم له میشم مهربونم هست

همش فکر می کنم اگ ردش کنم شاید دیگ کسی مهربون پیدا نکنم

تورو خدا راهنماییم کنید مثه خواهر

همه تون نظر بدین لطفا

هیچوقت از سر دلسوزی باکسی ازدواج نکنید توروخدا به خودتون به اون طرف رحم کنید اگر کمی .... 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نمیگم مادیات مهم نیست ولی دیگه نه در این حد ، خداروشکر که درآمد داره بقیشم حل میشه ، مرد مهربون و با اخلاق و درست حسابی کم پیدا میشه 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2731

هیچکس دیگ.مث این برات نمیشه الان کله ت داغه فک میکنی یکی دیگ بیاد محیت کنه بهت یادت میره اما نچ مطمین باش کوفتت میشه .توهمین گرونی خیلیا با چربزه ب جاهایی رسیدن ک.فکرشم نمیکردن .

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
2738

همه چیز پول نیست..مهم تر از پول وفاداری و ایمان و اخلاقه....این ادم کاری و با اخلاق خیلی بهتر از یه ادم پولدار و خسیس و بد اخلاقه...بهترین اخلاقشم صبوری و ریلکس بودنشه

نمیدونم اخه اخلاقش خوبه این تصمیم و سخت میکنه اگه نه میگی افسرده شدی و استرس داری یه ذره بد می‌بود ایشون شاید میشد گفت یکم بیشتر وایسا اما آخه اخلاق خوب خیلی واقعا عالیه. از یه طرفم شما هم باید حال دلت خوب باشه

اگر دلسوزیت رو درمورداون اقا حذف کنی چه دلایل مخکم دیگه ای داری که قرص وایسی براش؟؟

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2706