2733
2739
ولی جاری بنده هم مثل شما فکر میکردن که ضرر داره و ... بعد من بهش گفتم برو مطالعه کن درباره اش اون ...

خوب من دقیق مطالعه کردم. چون پسر دارم و باید تصمیم میگرفتم. توی سایت اکادمی پزشکان استرالیا و اروپا رفتم. نظراتشون رو خوندم. با پزشک اطفال پسرم صحبت کردم. وواقعا واقعا جز در موارد خاص که این عمل لزوم پزشکی پیدا میکنه در مورد بقیه بچه ها لزوم پزشکی نداره. صرفا و صرفا بحث سنت و مذهبه و تمام.

پیام دومم رو بخون عزیزم ایشون هم اصلا عقاید مذهبی ندارن یعنی اصلا اسلام رو قبول ندارن خیلی هم کین ...

ببخشید ولی اصلا و ابدا حرفتون قابل باور نیست. مگه اینکه ایشون خیلی سنتی باشند و نخواند مثلا تو جامعه ایران پسرشون متفاوت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب من دقیق مطالعه کردم. چون پسر دارم و باید تصمیم میگرفتم. توی سایت اکادمی پزشکان استرالیا و اروپا ...

حتما اینطور صلاح دیدین

همون پیام اولم رو دوباره میگم 

مشکلی پیش نیاد

فقط همین😊😊

ببخشید ولی اصلا و ابدا حرفتون قابل باور نیست. مگه اینکه ایشون خیلی سنتی باشند و نخواند مثلا تو جامعه ...

نه عزیزم اصلا سنتی نیست و دارن مهاجرت میکنن 

ولی خب با مطالعاتی که خودش و همسرش داشتن تصمیم گرفتن ختنه کنن

ادم های بی سوادی هم نیستن

2731
حتما اینطور صلاح دیدین همون پیام اولم رو دوباره میگم  مشکلی پیش نیاد فقط همین😊😊

ممنون. اگه یه زمانی خودش بزرگ شد و دلش خواست انجام میده😅 تازه پسر من که ایران زندگی نمیکنه. معلوم نیست پس فردا زنش از کدوم کشوره😅

ممنون. اگه یه زمانی خودش بزرگ شد و دلش خواست انجام میده😅 تازه پسر من که ایران زندگی نمیکنه. معلوم ن ...

اون موقع ضعف میکنه که😂😂😂

گفتم اتفاقا که زنی گیرش بیاد که براش مهم نباشه😁😁😁

نه عزیزم اصلا سنتی نیست و دارن مهاجرت میکنن  ولی خب با مطالعاتی که خودش و همسرش داشتن تصمیم گر ...

خوب پس شما به من بگو چرا تو اروپا و استرالیا غیر از مسلمونا و یهودیا هیچ کس این کارو نمیکنه؟🤔 من تو این دو تا قاره زندگی کردم سالها

اون موقع ضعف میکنه که😂😂😂 گفتم اتفاقا که زنی گیرش بیاد که براش مهم نباشه😁😁😁

بچه هام ضعف میکنن. حالا اینکه از ته دل جیغ میزنن و چون کوچیکند صداشون به کسی نمیرسه دلیل نمیشه که اذیت نشند

2738
خوب پس شما به من بگو چرا تو اروپا و استرالیا غیر از مسلمونا و یهودیا هیچ کس این کارو نمیکنه؟🤔 من تو ...

خب گلم همونطور که خیلی چیز ها نسبیه اینم نسبیه 

مثل واکسن

تو آسیا هم خیلی کشورا هستن که مسلمان نیستن اما انجام میدن

از طرفی اینم بگم که نمیشه گفت اصلاااا کسی انجام نمیده شاید دزصد بالایی انجام نمیدن

در کل این جور موارد همیشه سرش اختلاف بوده

تو جوامع غیر مسلمان بر سر معایب و مزایا علمی و در جوامع مسلمان برسر مسائل دینیش

بچه هام ضعف میکنن. حالا اینکه از ته دل جیغ میزنن و چون کوچیکند صداشون به کسی نمیرسه دلیل نمیشه که اذ ...

نه عزیزم تو زمان مناسبش خیلی درد نداره چون بچه متوجه نمیشه

ولی از نظر روانی هم از سنی که بچه یادش میمونه اصلااااا کار درستی نیست

چون حس گمگشتگی هویت به بچه میده

ان شاءالله یه پسر سالم و صالح خدا بهتون بده 

ان شاالله بزودی...ـ

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
خب گلم همونطور که خیلی چیز ها نسبیه اینم نسبیه  مثل واکسن تو آسیا هم خیلی کشورا هستن که مسلما ...

عزیزم من فقط دارم از نظر علمی راجع بش صحبت میکنم.گفتم بحث عقیده جداست. از نظر علمی لزوم پزشکی نداره.حرف من اینه. درد و زجری که به بچشون میدند رو با دلایل پزشکی توجیه نکنن ادما! 

2706