2733
2734
عنوان

بچه‌ها بیاین من یه گندی زدم😣

1264 بازدید | 91 پست

سلام گلا. چندروز دیگه تولد مادرشوهرمه(ما یه ماهه عقد کردیم) و قراره کیک تولد رو من درست کنم. و امروز با آقای همسر رفتیم کادو بخریم. بعدش می‌خواستم یه روسری شیک بخریم هرچییی گشتیم چیزی نیافتیم و خب من هنوز خوب سلیقه‌اش رو نمی‌دونم همسرم هم زیاد تو فاز لباس خانما نیست و هرچی هم به نظرم خوب بود رو ایشون نپسندید و خلاصه هییچییی انتخاب نکردیم کادوی دیگری‌ هم انتخاب نکردیم. بعدش مادرشوهرم خیلی گل دوست داره. گفتم بریم براش یه گلدون گل طبیعی شیک بخریم‌. رفتیم گل‌فروشی همه‌ی گلا رو یا خودش داشت اونایی هم که نداشت ما خوشمون نیومد😣 آخرش یه گلدون پهناور گرفتیم گفتیم توش چندتا کاکتوس بکاره و اون و گرفتیم اومدیم خونه‌... بعد مامانم کلی مرا مورد نکوهش قرار داد که این چیههه تو تازه عروسی خجالت نکشیدی مادرشوهرت اولین‌بار کادوت ر ببینه نمی‌گه این چیه خریده😣 چی‌کار کنم بچه‌ها؟ گلدون خیلی بده آره؟ الان چی بخرم کنارش هدیه کنم به نظرتون؟ و این‌که ببخشید نمی‌تونم از شاهکارمون عکس بدم... 😅

💙صدا کن مرا... 

اره خب 

یه لباس یا روسری بخر

یا یه ظرف شیک

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلم خوبع گلدون..بگو گل برای گل😉

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2731

خودت توش کاکتوس بذار کادو بده

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738

اره گلدون خوب نیس

ی روسری شیک بگیر اگ همسرت پسند نکرد بگو عزیزم من زن هستم سلیقه خانما رو خوب میدونم ❤

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

فقط امیدوارم از این کاکتوس های زبان مادر شوهر توش نباشه که اعلان جنگ و دادی

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2706