2703
2553

حلقه گذاشتین یا ختنه سنتی کردین؟چطثری بچه رو‌نگه میداشتین ؟شبا چیکار میکردین پسرم شبا اینا رو شکم میخوابه تازگیام سینه خیز میره فردا قراره ببرمش ختنه ش کنم واقعا استرس دارم بگین هرکاری کردین منم یاد بگیرم ممنون 

عزیزم چرا اینقدر دیر داری ختنه میکنی ،،،،من پایان ۲ ماهگی بردم و اصلا اجازه ندادم حلقه کنن ، با لیزر انجام دادن ، و تا ۳ روز نباید اب به محل بخیه میخورد ودر کل دردی رو حس نکرد ،داروهاشو سر موقع بده وبهداشتشو حتما رعایت کن

ما ملت امام حسینیم💚💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم چرا اینقدر دیر داری ختنه میکنی ،،،،من پایان ۲ ماهگی بردم و اصلا اجازه ندادم حلقه کنن ، با لیزر ...

خواستم ببرمش که کرونا اومد دیکه ترسیدم‌الانم دیدم تمومی نداره و بزرگ شده دارم میبرمش 

لیزر نمیدونم تو جای که ما زندگی میکنیم هس یا نه   

من 7 ماهگی بردم الان 8 ماهشه، سنتی ختنه کرد پسر من خیلی شیطونه 4 دست و پا میرفت ولی مشکلی نبود چون تو مای بی بی هیچیشون نمیشه،ولی طول کشید  دوهفته ای تا زخمش خوب بشه،سختم بود کلا اما دیگه راحت شد بچم،یه هفته اول هر وقت جیش داشت شدید گریه میکرد

بنظرم حلقه دردش کمتره و بهتره

2714
من 7 ماهگی بردم الان 8 ماهشه، سنتی ختنه کرد پسر من خیلی شیطونه 4 دست و پا میرفت ولی مشکلی نبود چون ت ...

خوب شبا چیکار میکردین موقع خواب اخه پسر من سینه خیز میره میترسم 

خوب شبا چیکار میکردین موقع خواب اخه پسر من سینه خیز میره میترسم 

من شب اول فقط مراقبش بودم ک غلت نزنه دورش بالشت چیدم،ولی از روز بعدش دکترش گفت مشکلی نداره بذار بازی کنه تو مای بی بی هیچیش نمیشه

خواستم ببرمش که کرونا اومد دیکه ترسیدم‌الانم دیدم تمومی نداره و بزرگ شده دارم میبرمش  لیزر نمی ...

لعنت به کرونا،،،،احتمال زیاد هست گلم،ببرش وخیلی مراقبش باش نیم ساعت قبل احتمالا بهتون بگن که دیفن هیدارمین کامپاند واستامینوفن بهش بدین که خواب باشه موقع ختنه وهر ۴ ساعت باید استامینوفن رو بعد از ختنه بخوره ودیفن هیدارمین هم تا یه روز هر ۸ ساعت تحویز میکنن ودرضمن پماد تتراسایکلین یا هیدروکورتیزون هم میدن که دور بخیه بزنید ،،،،البته این ها رو برای ختنه لیزر میدن من دوتا پسرامو لیزر کردم و خیلی راضی بودم ،ان شاالله شما هم به سلامت پسرتون رو ختنه کنین

ما ملت امام حسینیم💚💚
لعنت به کرونا،،،،احتمال زیاد هست گلم،ببرش وخیلی مراقبش باش نیم ساعت قبل احتمالا بهتون بگن که دیفن هی ...

ممنون عزیزم که کامل توضیح دادی ایشالا ماله پسرمنم راحت تموم شه اصلا فکرشم دیونم میکنه ا

ممنون عزیزم که کامل توضیح دادی ایشالا ماله پسرمنم راحت تموم شه اصلا فکرشم دیونم میکنه ا

فدات گلم ،درکت میکنم منم خیلی حساس بودم یک هفته استرس شدید داشتم ولی وقتی لیزر کردیم ودیدم بچه اذیت نمیشه واکثرا بخاطر دارو میخوابه و تقریبا یک هفته تا ۱۰روز هم تمام نخ بخیه هاش هم افتاد دیگه اروم شدم ،ان شاالله برای شمام خیلی راحت وبدون درد بگذره وراحت بشی

ما ملت امام حسینیم💚💚

من ک از سنتی بدم اومد خیلی کثیف کاری داره اولش ک پانسمان میکنن تا دوروز باید روش باشه بعدش میگن هرروز خودت تا یه هفته پانسمان کن،ک من بلد نبودم،هر بارم ک باز میکردم پسرم از گریه سیاه میشد،وقتی هم پانسمان میشد جیش میکرد سنگین میشد دردش میومد گریه میکرد،اخرش دیگه پانسمان نکردم فقط تتراسایکلین زدم 

2706