2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روسری که سختره مقنعه بهتره بنظرم . راستی استاتر یه سوال ذهنم رو درگیر کرده چند وقت یکبار مقنعه نو می ...

من ۴-۵تامقنعه دارم که درطول هفته تعویضشون میکنم برای تنوع

تقریبا خودم به شخصه توسال۶-۷مقنعه میخرم

اون مقوله ی اتو کردنشم که واقعا رو مخمه 

منم یکم وسواس دارم تقریبا هروقت ازسرکارمیام۱۵_۲۰دقه واسه اتوی مقنعه وقت میخوام

من ۴-۵تامقنعه دارم که درطول هفته تعویضشون میکنم برای تنوع تقریبا خودم به شخصه توسال۶-۷مقنعه میخرم ...

مرسی عزیزم😘😘😘  واقعا روم نمیشد بپرسم از اینا که این همه شیکن. خودم در سال ۲تا میخریدم و هیچ وقت اونجوری قشنگ نبود مقنعه رو سرم 

2738
21 تهرانم دیپلم دارم ☹️

من اصفهانم.

اما یکی از دوستام تو فروشگاه رفاه صندوق داره میگه این چند وقت کل فروشگاه های رفاه سراسرکشور نیرو‌میگیرین واسه صندوق داری٬چیدمان٬حراست٬فروشندگی ....

بیمه داره وحقوقشم خوبه محیطشم واسه خانوما خوب وامنه

اگه دوست داری برو یه پرس وجویی بکن اگه هنوز نیرو بخوان کارش خوبه

چون قانون هست

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2706